Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Eau perlee Jardin de France dla kobiet

Eau perlee Jardin de France dla kobiet

Eau perlee Jardin de France dla kobiet Zdjęcia

Eau perlee marki Jardin de France to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Eau perlee został wydany w 1920 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Expressions Parfumees Grasse. Nutami głowy są mandarynka, petitgrain, fiołek i cytryna amalfi; nutami serca są jaśmin, nuty drzewne, kwiat afrykańskiej pomarańczy i karmel; nutami bazy są piżmo i paczula.

Mandarynka Petitgrain Fiołek Cytryna Amalfi

Jaśmin Nuty drzewne Kwiat afrykańskiej pomarańczy Karmel

Piżmo Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau perlee by Jardin de France.

Eau perlee Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jardin de France Eau perlee, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jardin de France Eau perlee, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau perlee marki Jardin de France. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau perlee marki Jardin de France reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Giorgio Armani Emporio Remix for Her Iceberg Fluid Woman Lanvin Rumeur 2 Rose Donna Karan DKNY Summer Nanette Lepore Nanette Lepore Sarah Jessica Parker Covet Pure Bloom Carven Carven Couture Jardin de France Diamondra Floris Bouquet de La Reine So...? So...?Exciting Salvador Dali Laguna Maravilla Louis Feraud Eau des Sens