Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Eau nacree Jardin de France dla kobiet

tuberozowy
wodny
Eau nacree Jardin de France dla kobiet Zdjęcia

Eau nacree marki Jardin de France to kwiatowe perfumy dla kobiet. Eau nacree został wydany w 1920 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Expressions Parfumees Grasse. Nutami głowy są nuty wodne i galbanum; nutami serca są róża, cyklamen, pieprz, lilia, jaśmin i tuberoza; nutami bazy są wanilia i cedr virginia.

Nuty wodne Galbanum

Róża Cyklamen Pieprz Lilia Jaśmin Tuberoza

Wanilia Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau nacree by Jardin de France.

Eau nacree Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jardin de France Eau nacree, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jardin de France Eau nacree, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau nacree marki Jardin de France. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau nacree marki Jardin de France reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Agatha Ruiz de la Prada Flor Prince 3121 Bond No 9 Fashion Avenue Abercrombie & Fitch Classic Yves Rocher Tendre Jasmin Molyneux Quartz Mona di Orio Jabu Rothenstein Cri de Fleur Donna Karan Iris Ebba Los Angeles Miss Belle MOR Belladonna Jeanne Arthes Arthes Essential Rose Damascus