Marki » I-K » drzewno - aromatyczne « Grupy

Eau boisee Jardin de France dla mężczyzn

Eau boisee Jardin de France dla mężczyzn

ziołowy
Eau boisee Jardin de France dla mężczyzn Zdjęcia

Eau boisee marki Jardin de France to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Eau boisee został wydany w 1920 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Expressions Parfumees Grasse. Nutami głowy są cedr virginia, herbata i cytryna amalfi; nutami serca są róża, jaśmin, dzięgiel i imbir; nutą bazy jest piżmo.

Cedr Virginia Herbata Cytryna Amalfi

Róża Jaśmin Dzięgiel Imbir

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau boisee by Jardin de France.

Eau boisee Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jardin de France Eau boisee, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jardin de France Eau boisee, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau boisee marki Jardin de France. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau boisee marki Jardin de France reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Bvlgari Bvlgari Extreme Lacoste Hot Play CB I Hate Perfume Wild Hunt Cereus Cereus No.5 Banana Republic Cordovan Comme des Garcons Comme Des Garcons Series 4 Cologne : Vettiveru Aveda Chakra 4 Fulfillment Gap Washed Cotton No.784 Odori Gli Odori REN Cologne 04 Smell Bent Felix Navidad Nicolai Parfumeur Createur Baladin