Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Diamondra Jardin de France dla kobiet

Diamondra Jardin de France dla kobiet

Diamondra Jardin de France dla kobiet Zdjęcia Diamondra Jardin de France dla kobiet Zdjęcia

Diamondra marki Jardin de France to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Diamondra został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Expressions Parfumees Grasse. Nutami głowy są czarna porzeczka, czerwone jabłko i konwalia; nutami serca są lilia, róża, fiołek, jaśmin, ylang-ylang i melon; nutami bazy są brzoskwinia, piżmo i drzewo herbaciane.

Czarna porzeczka Czerwone jabłko Konwalia

Lilia Róża Fiołek Jaśmin Ylang-ylang Melon

Brzoskwinia Piżmo Drzewo herbaciane

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Diamondra by Jardin de France.

Diamondra Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jardin de France Diamondra, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jardin de France Diamondra, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Diamondra marki Jardin de France. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Diamondra marki Jardin de France reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cartier Delices de Cartier Eau Fruitee Christian Dior Dior Star Lotto Lotto Man The Body Shop Aztique Annick Goutal Petite Cherie Love Passport Rosy Sky Happiness Les Nereides Musc de Java Jean Paul Gaultier Ma Dame Eau Fraiche Jeanne Arthes Love Generation Blue Melange Perfume Orange Box Perfumes - No. 9 Daisy Fuentes Dianoche Passion Nicolai Parfumeur Createur Cococabana