Marki » I-K » orientalno - waniliowe « Grupy

Coeur de Velours Jardin de France dla kobiet

Coeur de Velours Jardin de France dla kobiet

Coeur de Velours Jardin de France dla kobiet Zdjęcia

Coeur de Velours marki Jardin de France to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Coeur de Velours został wydany w 2011 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, paczula, ambra, wanilia, plumeria i ryż.

Jaśmin Paczula Ambra Wanilia Plumeria Ryż

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Coeur de Velours by Jardin de France.

Coeur de Velours Recenzje Perfum

Jaśmin, wanilia i odrobina gumiastego, anyżowego pudru – całość sztuczna, tania i bardzo nietrwała.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jardin de France Coeur de Velours, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jardin de France Coeur de Velours, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Coeur de Velours marki Jardin de France. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Coeur de Velours marki Jardin de France reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Thierry Mugler Innocent Summer Flash Lancome Miracle Forever Escada Escada Magnetism Serendipity 3 Serendipitous Yves Saint Laurent Opium Poesie de Chine pour Femme The Body Shop Vanilla Perfume Oil Red Pearl Red Pearl Boadicea the Victorious Majestic Demeter Fragrance Jelly Belly Sugar and Spice Melange Perfume Orange Box Perfumes - No. 8 Laurence Dumont Vanille Bourbon Laurence Dumont Vanille Patchouli