Marki » I-K » orientalno - waniliowe « Grupy

Coeur de Velours Jardin de France dla kobiet

Coeur de Velours Jardin de France dla kobiet

Coeur de Velours Jardin de France dla kobiet Zdjęcia

Coeur de Velours marki Jardin de France to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Coeur de Velours został wydany w 2011 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, paczula, ambra, wanilia, plumeria i ryż.

Jaśmin Paczula Ambra Wanilia Plumeria Ryż

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Coeur de Velours by Jardin de France.

Coeur de Velours Recenzje Perfum

Jaśmin, wanilia i odrobina gumiastego, anyżowego pudru – całość sztuczna, tania i bardzo nietrwała.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jardin de France Coeur de Velours, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jardin de France Coeur de Velours, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Coeur de Velours marki Jardin de France. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Coeur de Velours marki Jardin de France reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Boucheron Jaipur Saphir Chopard Mira-Bai Montblanc Présence d'une femme Alexandre Barthet Barth Comptoir Sud Pacifique Coco Figue Guerlain Shalimar Oiseau de Paradis Voluspa Jasmine Brown Sugar Demeter Fragrance Birthday Cake Ralph Lauren Big Pony 2 Prince Matchabelli Cotton Candy Girly Girl Payard Pistachio Ganache Hilde Soliani CiocoRosissimo