Marki » I-K » cytrusowe « Grupy

Citron vert Jardin de France dla kobiet i mężczyzn

Citron vert Jardin de France dla kobiet i mężczyzn

kwaśny
Citron vert Jardin de France dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Citron vert Jardin de France dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Citron vert Jardin de France dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Citron vert Jardin de France dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Citron vert marki Jardin de France to cytrusowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Expressions Parfumees Grasse. Nutami głowy są pomarańcza, szałwia i cytron; nutami serca są cytryna amalfi, jaśmin i konwalia; nutami bazy są paczula i sosna.

Pomarańcza Szałwia Cytron

Cytryna Amalfi Jaśmin Konwalia

Paczula Sosna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Citron vert by Jardin de France.

Citron vert Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jardin de France Citron vert, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jardin de France Citron vert, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Citron vert marki Jardin de France. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Citron vert marki Jardin de France reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
L`Artisan Parfumeur Mandarine Tout Simplement Christian Dior Eau Fraiche Estée Lauder Alliage Sport Benetton Funtastic Wild Citrus for Boys Bill Blass Couture 7 Floris Cefiro Demeter Fragrance Pink Grapefruit Smell Bent Lemon Cowboy Sinfonia di Note Ecorce d'Orange Oriflame Aromabliss Awakening Roger Vivier Le Neroli Gump`s Baroque Pearl