Marki » I-K » orientalne « Grupy

Ambree Jardin de France dla kobiet i mężczyzn

Ambree Jardin de France dla kobiet i mężczyzn

Ambree Jardin de France dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Ambree Jardin de France dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Ambree Jardin de France dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Ambree Jardin de France dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Ambree marki Jardin de France to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Expressions Parfumees Grasse. Nutami głowy są lawenda i cytryna amalfi; nutami serca są róża i jaśmin; nutami bazy są paczula, ambra i wanilia.

Lawenda Cytryna Amalfi

Róża Jaśmin

Paczula Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ambree by Jardin de France.

Ambree Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jardin de France Ambree, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jardin de France Ambree, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ambree marki Jardin de France. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ambree marki Jardin de France reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Yves Rocher Neonatura Cocoon Ayala Moriel Gigi Comptoir Sud Pacifique Cool Tropic Paradise Matthew Williamson Warm Sand Lucien Lelong Sirocco Parfumerie Generale PG14 Iris Taizo Juliette Has A Gun Midnight Oud Nez a Nez Vanithe Comme des Garcons Glitter Yves Rocher Vanille Noire Project D by Dannii and Tabitha Dusk Giorgio Armani Armani Privé Ambre Orient