Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Jardenia Jar Parfums dla kobiet

Jardenia Jar Parfums dla kobiet

Jardenia marki Jar Parfums to kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak gardenia.

Gardenia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jardenia by Jar Parfums.

Jardenia Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jar Parfums Jardenia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jar Parfums Jardenia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jardenia marki Jar Parfums. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jardenia marki Jar Parfums reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carolina Herrera Chic Limited Red Edition Bvlgari Rose Essentielle L`Occitane en Provence Eau du Val (Magnolia) Givenchy Givenchy Harvest 2007 Organza Jasmine Liz Claiborne Liz Claiborne Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Rose Givenchy Jardin d`Interdit Dancing with Butterflies Demeter Fragrance Jasmine Ulric de Varens Mini Charm Carolina Herrera 212 Ice Taylor of London White Lily of the Valley Romane Ever Radiant