Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Jardenia Jar Parfums dla kobiet

Jardenia Jar Parfums dla kobiet

Jardenia marki Jar Parfums to kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak gardenia.

Gardenia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jardenia by Jar Parfums.

Jardenia Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jar Parfums Jardenia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jar Parfums Jardenia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jardenia marki Jar Parfums. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jardenia marki Jar Parfums reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lalique Flora Bella David & Victoria Beckham Intimately Beckham Night Oriflame Radiant Lights Geoffrey Beene Geoffrey Beene Givenchy Harvest 2008: Very Irresistible Rosa Damascena Pacifica Tunisian Jasmine biehl parfumkunstwerke hb01 Ulric de Varens Mini Charm DSH Perfumes LiLi DSH Perfumes Violetta di Murano (Italian Journey No. 4) Taylor of London White Lily of the Valley Jeanne Arthes Arthes Essential Jasmin Du Nil