Marki » I-K » orientalno - drzewne « Grupy

Smolderose January Scent Project dla kobiet i mężczyzn

Smolderose January Scent Project dla kobiet i mężczyzn

skórzany

Smolderose marki January Scent Project to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Smolderose został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest John Biebel. Nutami głowy są mandarynka, trawa cytrynowa i pomarańcza; nutami serca są róża bourbon, pelargonia pachnąca, dzięgiel, kolendra, miód, czarny pieprz i galbanum; nutami bazy są labdanum, kastoreum, tytoń, brzoza, agar (oud), drzewo kaszmirowe, paczula, benzoes, wanilia i dym.

Mandarynka Trawa cytrynowa Pomarańcza

Róża bourbon Pelargonia pachnąca Dzięgiel Kolendra Miód Czarny pieprz Galbanum

Labdanum Kastoreum Tytoń Brzoza Agar (oud) Drzewo kaszmirowe Paczula Benzoes Wanilia Dym

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Smolderose by January Scent Project.

Smolderose Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum January Scent Project Smolderose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu January Scent Project Smolderose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Smolderose marki January Scent Project. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Smolderose marki January Scent Project reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Calvin Klein Contradiction Naomi Campbell Sunset Byblos Blu Men Cool Eau D`Italie Bois d’Ombrie Lancome Hypnose Hypnotizing Elixir Giorgio Armani Sensi Jewel Montale Patchouli Leaves Les Nereides Oppoponax Thierry Mugler A*Men Pure Malt Chantecaille Kalimantan Creed Spice and Wood Sarah Horowitz Parfums Artisan Collection Roots