Marki » I-K » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Verveine James Heeley dla kobiet i mężczyzn

Verveine James Heeley dla kobiet i mężczyzn

kwaśny

Verveine marki James Heeley to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są bergamotka, rabarbar i kardamon; nutami serca są werbena cytrynowa, jaśmin i czarna porzeczka; nutą bazy jest piżmo.

Bergamotka Rabarbar Kardamon

Werbena cytrynowa Jaśmin Czarna porzeczka

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Verveine by James Heeley.

Verveine Recenzje Perfum

Pozzzziomka
Pozzzziomka

Werbena, bergamotka, porzeczka i rabarbar - toż to 1 z moich najbardziej ulubionych nut, świeżość, ogrom rześkości, niesamowita, nieokiełznana zielona aromatyczność.
Werbena idealna z akcentami, które ją tak podkreślają.
Zapach rozbraja swoją prostotą i uzależnia swą serotoniną mocą. 1 z moich ulubionych werben, zakochałam się w paczce popsikanej od Galilu i od razu poczułam, że to ideał, tak pozytywne emocje pojawiły się u mnie, gdy otworzyłam paczkę i to poczułam, radość, doskonałość, pozytywną energię, żeby góry przenosić.
1 z najcudowniejszych hesperydowych zapachów, zieleń - ogrom prawdziwej zieleni w uroczym minimalistycznym flakoniku, warto, warto bardzo :)
Chyba jednak w moim odczuciu nadający się dla kobiet, niby nuty nie jakość ukierunkowane w stronę kobiet, ale wydźwięk uroku, wdzięku jakoś tak bardziej mi pasuje, choć kto wie, może na męskiej skórze pokaże bardziej szorstkie wydanie.

AgnieszkaK.
AgnieszkaK.

Świeżość wcielona. Cierpka, młodzieńcza, aromatyczna i pełna słońca. Lekko ziołowa, nie cytrusowa. Optymistyczny zapach dla obu płci. Używałabym jej w nadmiarze, gdybym tylko mogła :)

Verveine by James Heeley 4.75 out of 5 based on 5 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum James Heeley Verveine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu James Heeley Verveine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Verveine marki James Heeley. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Verveine marki James Heeley reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Byredo Pulp Tauer Perfumes 07 Vetiver Dance James Heeley Figuier Profumum Roma Victrix Amouage Reflection Man Chanel Les Exclusifs de Chanel Sycomore Giorgio Armani Armani Privé Oud Royal Carner Barcelona Cuirs Christian Dior Fahrenheit Absolute Amouage Amouage Epic Man Chanel Les Exclusifs de Chanel Coromandel Lubin Idole Montale Red Vetyver Amouage Jubilation for Men Dolce&Gabbana D&G Comme des Garcons Black Lubin Idole Eau de Parfum Serge Lutens Ambre Sultan Prada Luna Rossa Yves Saint Laurent M7