Marki » I-K » aromatyczno - wodne « Grupy

Sel Marin James Heeley dla kobiet i mężczyzn

Sel Marin James Heeley dla kobiet i mężczyzn

morski
słony

Sel Marin marki James Heeley to aromatyczno - wodne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są bergamotka, cytryna i nuty zielone; nutami serca są sól, woda morska, trawa morska i mech; nutami bazy są piżmo, cedr i skóra.

Bergamotka Cytryna Nuty zielone

Sól Woda morska Trawa morska Mech

Piżmo Cedr Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sel Marin by James Heeley.

Acqua di Sale

Sel Marin Recenzje Perfum

AgnieszkaK.
AgnieszkaK.

Zapach musi się podgrzać nieco na skórze. Trzeba pozwolić działać Iso E Super :) Wtedy przyjemnie wybrzmiewa nuta oceanicznej bryzy, soli morskiej, wodorostów. Osobiście wolę Acqua di Sale Profumum Roma, ale absolutnie doceniam tę kompozycję jako równie piękną w swojej klasie. Do tego u Heeleya na końcu pojawia się interesująca nuta drzewna wyblakłego na słońcu, unoszonego przez fale. Komfortowy zapach letni dla miłośnika i miłośniczki morskich, słonych podmuchów.

garygarfild
garygarfild

Pierwszy węch miło zielono morski i rozwijający się w jednostajną słodką - jak dla mnie- wode po goleniu.

wariacji na temat morza nie wyczułam mimo ,że bardzo delikatne brzmienie nuty morskiej- po głebokim węchu- pozostaje.

poprawna kompozycja i nieco rozczarowujaca mnie.

być może latem dam mu drugą szansę. Może w wyższych temperaturach rozkwita?

kwiatek
kwiatek

Rybek co prawda nie czuję, jednak odwzorowanie słonej morskiej wody jest bardzo realistyczne. Kompozycja dla mnie jest słono-morsko-drzewna. Całkiem fajne perfumy, jedne z lepszych w tym klimacie. Zestawianie Sel Marin z Aqua Bvlgari'ego nie jest błędem, dzielą tę samą grupę i mają w sobie pewne podobieństwo choć obydwa są oddzielnymi bytami i gdyby ktoś szalał za tą grupą zapachową warte posiadania. Parametry na dobrym poziomie i tutaj narzekał nie będę. Polecam zainteresowanym choćby powąchać.

gurlen87
gurlen87

Ewidentnie zapach należy zaliczyć do kategorii stricte marynistycznej. A jak jest morze to i są rybki :). Ale nie żebym czuł się jak na stoisku rybnym ... .Jest naturalnie. Początek orzeźwiający, cytrusowy. Następnie jedziemy kutrem rybackim, gdzieś po środku morza wśród rybnej ławicy, a bryza morska delikatnie wpada w nozdrza. Konotacja z Bvlgari Aqua... wg mnie znaczna, oba pachnidła ciekawie eksplorują temat morza/oceanu. O ile Aqua zionie wodorostami, florą morską o tyle Marin na mój nos zalatuje fauną.
Kompozycja: 7/10
Parametry:6/10
Flakon: 7/10

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum James Heeley Sel Marin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu James Heeley Sel Marin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sel Marin marki James Heeley. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sel Marin marki James Heeley reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Tom Ford Neroli Portofino Tom Ford Mandarino di Amalfi Tom Ford Oud Wood L`Artisan Parfumeur Havana Vanille Tom Ford Noir Extreme Frederic Malle Musc Ravageur Creed Green Irish Tweed L`Artisan Parfumeur Tea for Two Diptyque Philosykos Thierry Mugler Mugler Cologne James Heeley Menthe Fraiche Byredo Gypsy Water Comme des Garcons Amazingreen Profumum Roma Battito d`Ali By Kilian Straight to Heaven Serge Lutens Santal Majuscule Tom Ford Tobacco Vanille Tom Ford Grey Vetiver Frapin 1270 Viktor&Rolf Spicebomb