Marki » I-K » cytrusowe « Grupy

Oranges and Lemons Say The Bells of St. Clements James Heeley dla kobiet i mężczyzn

Oranges and Lemons Say The Bells of St. Clements James Heeley dla kobiet i mężczyzn
Mam
Miałem
Chcę
Kocham
Lubię
Nie lubię
zima
wiosna
lato
jesień
dzień
wieczór
Osób głosujących: 6
kobieta 25- 25+
mężczyzna 25- 25+

Mam: 1 Chcę: 1

główne akordy
cytrusowy
aromatyczny
zielony
drzewny
świeży

Oranges and Lemons Say The Bells of St. Clements marki James Heeley to cytrusowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Oranges and Lemons Say The Bells of St. Clements został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są bergamotka, cytryna, pomarańcza i mandarynka; nutami serca są petitgrain, neroli i herbata; nutami bazy są wetyweria i ylang-ylang.

Perfumowa Piramida

Górne Nuty
Bergamotka Cytryna Pomarańcza Mandarynka

Środkowe Nuty
Petitgrain Neroli Herbata

Dolne Nuty
Wetyweria Ylang-ylang

Wyczuwalne składniki na bazie waszych głosów

Loading...

Trwałość

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
bardzo słaba 0
 
słaba 0
 
przeciętna 3
 
duża 1
 
bardzo duża 0
 

Projekcja

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
łagodna 0
 
przeciętna 4
 
duża 0
 
olbrzymia 0
 

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Oranges and Lemons Say The Bells of St. Clements by James Heeley.

Ten zapach przypomina mi...  

Oranges and Lemons Say The Bells of St. Clements Recenzje Perfum

kjgeneral
kjgeneral

Cytrusowość tych perfum jest ujęta w sposób, który niestety nie odpowiada mi zupełnie. Jakby to oddać słowami... jest sucha, wbijająca się ostro w nozdrza. Wydaje mi się też nieco słona (tak naprawdę jest zielona za sprawą petitgrain). I kojarzy mi się ze skórą ludzką mocno nagrzaną latem w słońcu, a ten zapach nie rzuca mnie na kolana. Jest tu moim zdaniem więcej cytryny i bergamotki niż pomarańczy i mandarynki. Pół godziny po aplikacji zapach wyraźnie słabnie, traci na ostrości i pojawia się miłe neroli, w towarzystwie... no mam wrażenie, że mydlanych białych piżm, choć w składzie oficjalnym ich nie ma.
Trwałość niezła (6-8h), flakon jak wszystkie pozostałe, cudownie proste walce.

Szkoda, że Oranges... nie powtórzyły - jak dla mnie - sukcesu Menthe Fraiche.

Sep
26
2014
AgnieszkaK.
AgnieszkaK.

Miłóść od pierwszego wąchnięcia. Najprostsze na świecie pefumy cytrusowe z bardzo wyraźnym podbiciem petitgrain. I to właśnie te gorzkawe patyczki, listki, skórki czynią z tego klasycznego świeżaka coś, co mnie urzeka. Nie miąższ tu bowiem dominuje, nie sok, ale zieloność listka, suchość gałązki, otarta skórka. Jak to dobrze, że ktoś wciąż opracowuje na nowo tak oklepane wydawałoby się tematy. Sensualność i radość tej kompozycji dokonale nawiązuje do naiwnej, bo dziecięcej rymowanki. Radość o poranku. Wspomnienie dzieciństwa w Anglii.
Edit: Wydaje się, że to kolejna u Heeleya interpretacja pojęć: wolność i beztroska.

Jun
21
2014

Dodaj własną recenzję

Zostań członkiem naszej społeczności miłośników perfum, a będziesz mógł dodawać własne recenzje.

Oranges and Lemons Say The Bells of St. Clements by James Heeley 4.00 out of 5 based on 6 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum James Heeley Oranges and Lemons Say The Bells of St. Clements, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu James Heeley Oranges and Lemons Say The Bells of St. Clements, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Oranges and Lemons Say The Bells of St. Clements marki James Heeley. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Oranges and Lemons Say The Bells of St. Clements marki James Heeley reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kto lubi te perfumy, lubi także
Parfum d`Empire Corsica Furiosa James Heeley Menthe Fraiche James Heeley L'Amandiere Guerlain Aqua Allegoria Limon Verde Olfactive Studio Still Life Olfactive Studio Flash Back Olivier Durbano Lapis Philosophorum Eau D`Italie Jardin du Poete Frapin L`Humaniste Tom Ford Mandarino di Amalfi Viktor&Rolf Antidote Amouage Memoir Man Parfumerie Generale PG12 Hyperessence Matale Frapin Paradis Perdu Creed Green Irish Tweed Olfactive Studio Panorama Diptyque Eau de Lierre Creed Royal Oud Olfactive Studio Autoportrait James Heeley Sel Marin

Popularne marki i zapachy: