Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Ophelia James Heeley dla kobiet

tuberozowy
wodny
żółtych kwiatów

Ophelia marki James Heeley to kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są nuty zielone i lilia wodna; nutami serca są jaśmin, ylang-ylang i tuberoza; nutami bazy są białe piżmo, ambra i mech dębowy.

Nuty zielone Lilia wodna

Jaśmin Ylang-ylang Tuberoza

Białe piżmo Ambra Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ophelia by James Heeley.

Ophelia Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum James Heeley Ophelia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu James Heeley Ophelia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ophelia marki James Heeley. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ophelia marki James Heeley reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jean Patou Joy Benetton Paradiso Inferno Pink Mandarina Duck Mandarina Duck Rouge Intense Aveda Desert Pure-Fume Dune Primrose Erox Inner Realm Oriflame Diamond Musk Calypso Christiane Celle Calypso Violette Pacifica Tahitian Gardenia REN Rosa Maya Donna Karan Iris Ulric de Varens UDV Pour Elle Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947