Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Ophelia James Heeley dla kobiet

tuberozowy
wodny
żółtych kwiatów

Ophelia marki James Heeley to kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są nuty zielone i lilia wodna; nutami serca są jaśmin, ylang-ylang i tuberoza; nutami bazy są białe piżmo, ambra i mech dębowy.

Nuty zielone Lilia wodna

Jaśmin Ylang-ylang Tuberoza

Białe piżmo Ambra Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ophelia by James Heeley.

Ophelia Recenzje Perfum

Ophelia by James Heeley 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum James Heeley Ophelia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu James Heeley Ophelia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ophelia marki James Heeley. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ophelia marki James Heeley reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Princesse Marina De Bourbon Aqua di Aqua Aftelier Jasmine Single L`Occitane en Provence Rose & Reine Bath and Body Works Gardenia Chantecaille Le Jasmin Jardin de France Oeillet Jardin de France Lavande Bath and Body Works Butterfly Flower Histoires de Parfums Tubereuse 3 Animale Mazzolari Zagara Katie Price aka Jordan Precious Love The Organic Pharmacy Organic Glam Jasmine