Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

L'Amandiere James Heeley dla kobiet

L'Amandiere James Heeley dla kobiet

Mam: 5

migdałowy

L'Amandiere marki James Heeley to kwiatowe perfumy dla kobiet. L'Amandiere został wydany w 2011 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, hiacynt, róża, fiołek, migdał, dzwonek i kwiat lipy.

Jaśmin Hiacynt Róża Fiołek Migdał Dzwonek Kwiat lipy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L'Amandiere by James Heeley.

Zeta

L'Amandiere Recenzje Perfum

agat1969
agat1969

Pierwsze moje zetkniecie z zapachem kwiatu lipy w perfumach.
Musze przyznać, że całkiem, całkiem przyjemne.
Na początku to praktycznie bardzo sugestywny zapach samych kwiatów lipy, później zapach staje się migdalowo-lipowy i troche do tego dochodzi jaśmin, ale nie traci poprzez to na swojej urodzie.
Może nawet zyskuje, oczywiście zależy kto co lubi.
Dla mnie obie fazy są równie piękne.
Zapach dedykowany kobietom i myślę ze to do dobry kierunek, Panów raczej w nich nie widzę, ale w sumie czemu nie?

Zapach ten to ekstrakt perfum i to się czuje. Znakomite parametry użytkowe.

Z czystym sumieniem mogę ten zapach polecić.

AgnieszkaK.
AgnieszkaK.

Subtelny zapach lata. Kwiatowo-migdałowy. Przepadłam w jego objęciach, choć zwykle z zapachami kwiatowymi jest mi nie po drodze. Tylko, że tutaj najważniejszy jest rzadko wykorzystywany w perfumach kwiat lipy podbity lekką goryczką mleczka migdałowego. Nie wiem, kto robi zapachy dla Heeleya, ale z pewnością można uczyć się od niego/niej elegancji i wyrafinowania. Zapach wzorcowo zbudowany. Rozwija się niczym niedzielne popołudnie w cieniu drzewa. Bezpiecznie i nienerwowo. Żadnego zbędnego przepychu, sama prostota i zwyczajna słodycz zasłużonego wypoczynku.

L'Amandiere by James Heeley 4.50 out of 5 based on 6 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum James Heeley L'Amandiere, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu James Heeley L'Amandiere, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L'Amandiere marki James Heeley. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L'Amandiere marki James Heeley reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

James Heeley Cardinal James Heeley Oranges and Lemons Say The Bells of St. Clements Les Liquides Imaginaires Fortis James Heeley Menthe Fraiche Eau D`Italie Jardin du Poete Diptyque L'Ombre Dans L'Eau Amouage Memoir Man Guerlain Aqua Allegoria Limon Verde Parfumerie Generale PG12 Hyperessence Matale Profumum Roma Santalum Diptyque Eau de Lierre Olfactive Studio Still Life Olfactive Studio Flash Back Les Liquides Imaginaires Bello Rabelo James Heeley Sel Marin Olfactive Studio Autoportrait Tauer Perfumes Zeta Parfumerie Generale Bois Naufrage The Different Company Tokyo Bloom L`Artisan Parfumeur Havana Vanille