Marki » I-K » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Hippie Rose James Heeley dla kobiet i mężczyzn

Hippie Rose James Heeley dla kobiet i mężczyzn

Hippie Rose marki James Heeley to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Hippie Rose został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są mech dębowy, bergamotka i nuty zielone; nutami serca są paczula i róża; nutami bazy są wetyweria, piżmo, ambra i kadzidło.

Mech dębowy Bergamotka Nuty zielone

Paczula Róża

Wetyweria Piżmo Ambra Kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hippie Rose by James Heeley.

Rouge Nocturne

Hippie Rose Recenzje Perfum

AgnieszkaK.
AgnieszkaK.

Od jakiegoś czasu szukałam róży delikatnej, róży w pączku, róży o aromacie cytrusowym, rózy dzikiej. I chyba znalazłam u Heeleya właśnie. Zachwyca mnie harmonia tej kompozycji. Płatki róży - kwiatu - dominują zapachowo cały czas, ale zapach nie pozwala nam także zapomnieć, że róża to krzew - z pędami porośniętymi kolcami, wrośnięty w suchą, nagrzaną glebę. Róża, która jest lekka, transparentna, sucha, unosząca w górę. Nigdy ciężka, gęsta i zawiesista.
Poznanie zapachów Heeleya jest dla mnie niesamowitym przeżyciem olfaktorycznym. Cała seria powąchana naraz robi tak kolosalne wrażenie na mnie, że brak mi słów :) I choć zwykle opisuję zapachy po dłuższych próbach, tu musiałam podzielić się zachwytem od razu.

amanda
amanda

Pokazują zdystansowane chłodne oblicze.
Bez jakiegokolwiek chociaż grama ciepła.
Nic, tylko niczym nie zmącony,dostojny chłód.
Ze znalezieniem szypru mam kłopot,wydaje mi się,że zapach zupełnie jest pozbawiony jakichkolwiek jego oznak.
Róża,królowa, dostojnie jak przystało królowej znajduje się na głównym planie.
Ale nie wiedzieć czemu odnoszę wrażenie jakbym ją czuła nie wprost a zupełnie jak za jakiejś zimnej zasłony.
Coś tam zaczyna się dziać i wetyweria troszkę ostrości i ciepła dorzuca do tego chłodnego obrazu.
Bergamotki tak jak i szypru ani przez moment nie ma,coś zaspały i przedstawienie pt.Hipie Rose,odbywa się bez nich.
Ale czy coś zapach na tym stracił ? nie sądzę.
Tym zapachem mogłaby się skropić sama Królowa Śniegu,pięknie by na niej leżały i oddały jej urodę.
Bielutkie policzki,oszronione włosy,twarz zastygła bez uśmiechu i te iskrzące ,zimne spojrzenia aż dreszcze przechodzą.
Kocham zimę,ale tej babce nie chciałabym stanąć na drodze.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum James Heeley Hippie Rose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu James Heeley Hippie Rose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hippie Rose marki James Heeley. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hippie Rose marki James Heeley reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Tom Ford Tuscan Leather Frapin 1270 Olfactive Studio Flash Back Guerlain Songe d'un Bois d'Ete  Profumum Roma Acqua di Sale Montale Dark Purple Parfumerie Generale PG26 Isparta Yves Saint Laurent M7 James Heeley Cuir Pleine Fleur James Heeley Menthe Fraiche Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Harissa Diptyque L'Ombre Dans L'Eau Giorgio Armani Myrrhe Impériale Frederic Malle Portrait of a Lady Keiko Mecheri Ume Phaedon Tabac Rouge Serge Lutens Cedre Olivier Durbano Pink Quartz Juliette Has A Gun Mad Madame