Marki » I-K » aromatyczno - zielone « Grupy

Figuier James Heeley dla kobiet i mężczyzn

Figuier James Heeley dla kobiet i mężczyzn

ozonowy
mleczny

Figuier marki James Heeley to aromatyczno - zielone perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są trawa i rabarbar; nutami serca są liść figi, herbata i melon; nutami bazy są cedr virginia, siano i białe piżmo.

Trawa Rabarbar

Liść figi Herbata Melon

Cedr Virginia Siano Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Figuier by James Heeley.

Figuier Recenzje Perfum

Kokosowe mleczko, trawa, siano i figowe liście - a tle dziwna, mączna nuta. Początek był całkiem znośny - nieco mydełkowo - zielony, ale potem zapach stawał się coraz bardziej męczący. Na szczęście był intensywny tylko przez jakieś 3 godziny, potem przepadł.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum James Heeley Figuier, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu James Heeley Figuier, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Figuier marki James Heeley. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Figuier marki James Heeley reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Byredo Pulp Eutopie No 2 Tauer Perfumes 07 Vetiver Dance James Heeley Verveine Profumum Roma Victrix Amouage Reflection Man Chanel Les Exclusifs de Chanel Sycomore Giorgio Armani Armani Privé Oud Royal Christian Dior Fahrenheit Absolute Carner Barcelona Cuirs Amouage Amouage Epic Man Diptyque Philosykos Lubin Idole Montale Red Vetyver Amouage Jubilation for Men Givenchy Organza Indecence Lubin Idole Eau de Parfum Comme des Garcons Black Giorgio Armani Armani Prive Figuier Eden Serge Lutens L’Eau Serge Lutens