Marki » I-K » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Esprit du Tigre James Heeley dla kobiet i mężczyzn

Esprit du Tigre James Heeley dla kobiet i mężczyzn

kamforowy

Esprit du Tigre marki James Heeley to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są mięta, nuty zielone i kamfora; nutami serca są kardamon, goździk (przyprawa) i pieprz; nutami bazy są cynamon i wetyweria.

Mięta Nuty zielone Kamfora

Kardamon Goździk (przyprawa) Pieprz

Cynamon Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Esprit du Tigre by James Heeley.

Esprit du Tigre Recenzje Perfum

Gabinet dentystyczny i miętowy płyn do płukania ust - poza kamforą i miętą wyczuwam jeszcze goździki w bazie. Nieprzyjemny, przykry i zimny – na szczęście nietrwały.

Esprit du Tigre by James Heeley 2.86 out of 5 based on 7 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum James Heeley Esprit du Tigre, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu James Heeley Esprit du Tigre, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Esprit du Tigre marki James Heeley. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Esprit du Tigre marki James Heeley reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Kyoto Bond No 9 New Haarlem Serge Lutens Un Bois Vanille Montale Full Incense Parfum d`Empire Ambre Russe Cartier Le Baiser Du Dragon Serge Lutens Fille en Aiguilles Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Molinard Habanita Satellite Padparadscha Mancera Roses Vanille Robert Piguet Bandit Serge Lutens Sa Majeste la Rose Yves Rocher Neonatura Cocoon Le Couvent des Minimes Cologne of the Missions Bourjois Soir de Paris (Evening in Paris) Parfum d`Empire Wazamba Etro Etra Etro L`Artisan Parfumeur Dzing! Diptyque Tam Dao