Marki » I-K » skórzane « Grupy

Cuir Pleine Fleur James Heeley dla kobiet i mężczyzn

skórzany
dymny
ozonowy

Cuir Pleine Fleur marki James Heeley to skórzane perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są bergamotka, liść fiołka i cynamon; nutami serca są głóg, zamsz, mimoza, róża i miód; nutami bazy są wetyweria, cedr virginia, brzoza i kastoreum.

Bergamotka Liść fiołka Cynamon

Głóg Zamsz Mimoza Róża Miód

Wetyweria Cedr Virginia Brzoza Kastoreum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cuir Pleine Fleur by James Heeley.

Armani Prive Cologne Spray Cuir Amethyste
Cuir Beluga

Cuir Pleine Fleur Recenzje Perfum

Marcin__
Marcin__

Konia z rzędem temu, kto czuje w Cuir Pleine Fleur skórę. Dla mnie to pachnie jak jakikolwiek nowy wyrób z zamszu (buty, płaszcz, cokolwiek) z wyraźnie damskim kwiatowym akcentem i odrobiną słodyczy.

Trwałość - ok. 7 h, projekcja marna.

Ponadto, dla mnie, jest to uniseks z przechyłem na damską stronę (ze względu na kwiaty).

Ładne, ale na pewno nie kupiłbym tych perfum za 500-600 zł. Warte są co najwyżej połowę tej ceny.

Beata Maria
Beata Maria

Fantastyczny zapach! Dobrze skrojona skóra:-). U mnie dzieje się rzecz dziwna a mianowicie piramida zapachowa staje na głowie, ale to mi bardzo odpowiada. Przede wszystkim tak zwane męskie składniki wychodzą na plan pierwszy: wetiwer, palona brzoza, cedr. Dopiero po około 40 minutach wyciszają się a ich miejsce zajmują delikatniejsze akordy bergamotki i liści fiołka przygotowując plan dla głównych bohaterów tej "rosyjskiej skóry". Główne nuty należą do fantastycznej zamszowej skóry, głogu i akacji. Róża przebija jakby przez podszewkę, jest przytłumiona ale da się wyczuć. Cuir Pleine Fleur to zapach bardzo oryginalny, zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, pozwalający wyróżnić się z tłumu-godny polecenia. Trwałość bardzo dobra oscylująca około 10 godzin, projekcja też dosyć, dosyć. Flakon jak na obrazku, nowoczesny z widoczną zawartością.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum James Heeley Cuir Pleine Fleur, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu James Heeley Cuir Pleine Fleur, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cuir Pleine Fleur marki James Heeley. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cuir Pleine Fleur marki James Heeley reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Amouage Memoir Man Olivier Durbano Black Tourmaline Profumum Roma Victrix Tom Ford Tuscan Leather Amouage Amouage Epic Man Lubin Idole Lubin Idole Eau de Parfum Profumum Roma Olibanum Frederic Malle Vetiver Extraordinaire Phaedon Tabac Rouge Hermes Un Jardin Sur Le Nil Serge Lutens Fille en Aiguilles Olfactive Studio Flash Back Olivier Durbano Jade Olfactive Studio Chambre Noire Carner Barcelona Cuirs Guerlain Songe d'un Bois d'Ete James Heeley Cardinal Comme des Garcons Amazingreen Frapin 1270