Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Coccobello James Heeley dla kobiet

kokosowy
ozonowy
tropikalny

Coccobello marki James Heeley to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Coccobello został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są liść palmy i gardenia; nutami serca są kokos, sól morska i wanilia; nutami bazy są cedr virginia, benzoes i drzewo sandałowe.

Liść palmy Gardenia

Kokos Sól morska Wanilia

Cedr Virginia Benzoes Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Coccobello by James Heeley.

Coccobello Recenzje Perfum

Coccobello by James Heeley 3.50 out of 5 based on 4 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum James Heeley Coccobello, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu James Heeley Coccobello, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Coccobello marki James Heeley. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Coccobello marki James Heeley reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Clinique Clinique Happy Giorgio Beverly Hills Wings Givenchy Very Irresistible Soleil d'Etè Donna Karan DKNY Women Summer Lilly Pulitzer Squeeze Oriflame After Hours Sarah Horowitz Parfums Perfect Bliss Ella Mikao Yujin Ectasy Victoria`s Secret Pear Glace Mirato Malizia Bon Bons Primobacio Sugababes Tempt LR LR Classics Santorini