Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Coccobello James Heeley dla kobiet

kokosowy
ozonowy
tropikalny

Coccobello marki James Heeley to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Coccobello został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są liść palmy i gardenia; nutami serca są kokos, sól morska i wanilia; nutami bazy są cedr virginia, benzoes i drzewo sandałowe.

Liść palmy Gardenia

Kokos Sól morska Wanilia

Cedr Virginia Benzoes Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Coccobello by James Heeley.

Philosykos

Coccobello Recenzje Perfum

Lakebutler
Lakebutler

Oj szkoda...
Oczami wyobraźni widziałam ten zapach w swojej kolekcji na lato.
Na lato lubię coś orzeźwiającego i ten zapach wydawał mi się być taką perełką, bo nie znam nic kokosowego, a wizja tysięcznego ozonowo świeżego klona mnie nudziła.

Wyobrażałam sobie ten zapach radośnie, coś jak palmowy dawny zapach z Bath and Wody Works, który uwielbiam.

Niestety Coccobello moim zdaniem w ogóle nie jest radosne. Jest mroczne i nieco piwniczne, a nutka palmowa jest tam zdecydowanie w mniejszości.

Zapach na mojej skórze, ma dosyć mocną, dominującą nutę, która kojarzy mi się z czymś w rodzaju pasty do butów, lub z czymś do pastowania podłóg. Gdzieś tam próbuje wybić ta palmowo kokosowa nuta ale nie daj rady.
Po jakiś dwóch godzinach, zapach subtelnieje, czuć lekko cytrynkę i jakby pojawia się nadzieja na klimat z wyspy Bounty. Niestety, ten moment nie trwa długo i zapach pasty wraca, do tego pojawia się piwnica, coś w rodzaju Montale Patchouli Leaves, którego równie szczerze nie lubię na sobie.
Tak jak wspomniałam, to nie jest iście radosny letni zapach. Zastanawiam się czy gdyby nie otoczka, nazwa wychwyciłabym kokosowo palmowe klimaty...
Zapach nieco wibruje, zmienia się, na pewno na mojej skórze nie jest jednostajny, również trwałość nie jest najgorsza, a ze mnie szybko uciekają zapachy ale ta "pastowa " nuta zniechęciła mnie skutecznie.
Zapach raczej dla panów.
Nastawiałam się na letni radosny kokosowy zapach, a dostałam mroczny, bardziej jesienny zimowy zapach ze śladowymi ilościami palmy i kokosów.

EDIT: dziś mam szansę testować Diptyque Philosykos edp i IMHO mimo, że zapach nie przypadł mi do gustu,to Coccobello odbieram jako słabsze odwzorowanie Diptyque. Jakość Cocobello jest znacznie słabsza ale zapachy moim zdaniem dosyć podobne. Tyle, że Philosykos jest pozbawiony tej pastowej nuty, która dla mnie jest dominująca w Cocobello.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum James Heeley Coccobello, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu James Heeley Coccobello, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Coccobello marki James Heeley. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Coccobello marki James Heeley reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior L'or J'adore The Absolute Perfume Ralph Lauren Ralph Escada Island Kiss Jil Sander Jil Sander No 4 Jean Patou Un Amour de Patou Givenchy Insense Ultramarine Beach Girl Esteban Balade Creole Iceberg Iceberg Jennifer Lopez Sunkissed Glow Chanel Les Exclusifs de Chanel No 18 Donna Karan DKNY Fresh Blossom Art Limited Edition Lise Watier Neon Love Desirable