Marki » I-K » szyprowe « Grupy

Chypre 21 James Heeley dla kobiet i mężczyzn

Chypre 21 James Heeley dla kobiet i mężczyzn

Mam: 2 Miałem: 1

ozonowy

Chypre 21 marki James Heeley to szyprowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Chypre 21 został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest James Heeley. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, rozmaryn, liść fiołka, róża, neroli, piżmo, szafran, drzewo sandałowe, paczula i mech dębowy.

Bergamotka Rozmaryn Liść fiołka Róża Neroli Piżmo Szafran Drzewo sandałowe Paczula Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chypre 21 by James Heeley.

Chypre 21 Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Chypre 21 to szyprowo-orientalne nowoczesne perfumy.
Nie spodziewajcie się jednak fajerwerków, kompozycja jest spokojna i ma aż nadto spokojne parametry użytkowe.
W rzeczywistości, na mojej skórze traci drapieżną szyprowość, którą wyczuwam na blotterze.
Początkowo ziołowo-mszysty, z czasem zyskuje aromat róży, szafranu i brudnawego piżma jak z arabskich hitów. Dzięki temu zabiegowi zyskuje hipstersko-wielkomiejski sznyt.
Atrakcyjny zapach, ale prawdziwy miłośnik szyprów nie będzie usatysfakcjonowany.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum James Heeley Chypre 21, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu James Heeley Chypre 21, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chypre 21 marki James Heeley. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chypre 21 marki James Heeley reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Tom Ford Noir de Noir Phaedon Tabac Rouge Frapin 1270 Tom Ford Tuscan Leather Profumum Roma Acqua Viva Bond No 9 Andy Warhol Silver Factory Giorgio Armani Myrrhe Impériale Frederic Malle Musc Ravageur Viktor&Rolf Spicebomb Lubin Idole Eau de Parfum Yves Saint Laurent M7 The Different Company Le 15 Byredo Bullion Juliette Has A Gun Moon Dance Atelier Cologne Oud Saphir Giorgio Armani Armani Prive Ambre Eccentrico Olfactive Studio Flash Back James Heeley Hippie Rose Atelier Cologne Santal Carmin Tom Ford Amber Absolute