Marki » I-K » szyprowe « Grupy

Chypre 21 James Heeley dla kobiet i mężczyzn

Chypre 21 James Heeley dla kobiet i mężczyzn

Mam: 2 Miałem: 1

ozonowy

Chypre 21 marki James Heeley to szyprowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Chypre 21 został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest James Heeley. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, rozmaryn, liść fiołka, róża, neroli, piżmo, szafran, drzewo sandałowe, paczula i mech dębowy.

Bergamotka Rozmaryn Liść fiołka Róża Neroli Piżmo Szafran Drzewo sandałowe Paczula mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chypre 21 by James Heeley.

Chypre 21 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum James Heeley Chypre 21, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu James Heeley Chypre 21, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chypre 21 marki James Heeley. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chypre 21 marki James Heeley reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowe
Courreges Eau de Courreges Tom Ford Moss Breches Patyka Chypre Jacques Bogart One Man Show Lancome Trophee CB I Hate Perfume Under the Arbor Daniel Vaudd Amplexus Detaille Aeroplane Amouage The Library Collection Opus I Schiaparelli Snuff Escentric Molecules Escentric 03 Galimard Seigneur