Marki » I-K » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Cedre Blanc James Heeley dla kobiet i mężczyzn

Cedre Blanc James Heeley dla kobiet i mężczyzn

ozonowy
wodny

Cedre Blanc marki James Heeley to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są kardamon i kminek; nutami serca są cedr virginia i liść fiołka; nutą bazy jest piżmo.

Kardamon Kminek

Cedr Virginia Liść fiołka

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cedre Blanc by James Heeley.

Cedre Blanc Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum James Heeley Cedre Blanc, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu James Heeley Cedre Blanc, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cedre Blanc marki James Heeley. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cedre Blanc marki James Heeley reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Maurer & Wirtz Mustang Man Etienne Aigner Evolution s.Oliver s.Oliver Hot Edition Men O Boticario Connexion Ayala Moriel Palas Atena Kiss Cosmetics Kiss Her Michael Storer Djin Yachtsman Zanzibar Demeter Fragrance Black Pepper Arno Sorel Shaman Extreme NANADEBARY Green Nickel Eau Maximum