Marki » I-K » orientalne « Grupy

Agarwoud James Heeley dla kobiet i mężczyzn

Agarwoud James Heeley dla kobiet i mężczyzn

agarowy
dymny

Agarwoud marki James Heeley to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Agarwoud został wydany w 2011 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak ambra, róża, agar (oud) i kadzidło.

Ambra Róża Agar (oud) Kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Agarwoud by James Heeley.

Agarwoud Recenzje Perfum

Agarwoud by James Heeley 3.50 out of 5 based on 5 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum James Heeley Agarwoud, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu James Heeley Agarwoud, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Agarwoud marki James Heeley. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Agarwoud marki James Heeley reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Moschino Moschino Thierry Mugler Eau de Star Fendi Asja Fendi Joop! Nightflight Calvin Klein Euphoria Luminous Lustre Mary Kay Affection Pupa Puposhka Gold Nez a Nez Vanithe Oriflame Nomadic Him Lostmarch Lann-Ael Boadicea the Victorious Agarwood Collection Emprise Rasasi Dhanel Oudh Mukhallat