Marki » I-K » orientalne « Grupy

Agarwoud James Heeley dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 4

agarowy
dymny

Agarwoud marki James Heeley to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Agarwoud został wydany w 2011 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak ambra, róża, agar (oud) i kadzidło.

Ambra Róża Agar (oud) Kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Agarwoud by James Heeley.

Agarwoud Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum James Heeley Agarwoud, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu James Heeley Agarwoud, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Agarwoud marki James Heeley. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Agarwoud marki James Heeley reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

James Heeley Menthe Fraiche Comme des Garcons Amazingreen Maison Francis Kurkdjian Oud Silk Mood Tom Ford Oud Wood Frapin 1270 Phaedon Tabac Rouge Creed Original Vetiver Profumum Roma Arso Amouage Memoir Man Frederic Malle Musc Ravageur Tom Ford Tuscan Leather Tom Ford Vert d'Encens James Heeley Oranges and Lemons Say The Bells of St. Clements Ermenegildo Zegna Indonesian Oud Xerjoff More Than Words Profumum Roma Acqua Viva Histoires de Parfums 1725 Tom Ford Atelier d'Orient Shanghai Lily Frederic Malle Vetiver Extraordinaire James Heeley Cuir Pleine Fleur