Marki » I-K » cytrusowe « Grupy

Citrus Dream Jalaine dla kobiet i mężczyzn

Citrus Dream Jalaine dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1

Citrus Dream marki Jalaine to cytrusowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jalaine Sommers. Perfumy zawierają takie składniki, jak pomarańcza, grejpfrut i piżmo.

Pomarańcza Grejpfrut Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Citrus Dream by Jalaine.

Citrus Dream Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jalaine Citrus Dream, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jalaine Citrus Dream, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Citrus Dream marki Jalaine. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Citrus Dream marki Jalaine reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
Davidoff Cool Water Woman Summer Fizz Penhaligon`s Castile Royall Fragrances Royall Lyme Demeter Fragrance Pink Grapefruit Lili Bermuda Fresh Water O Boticario Linked He Creed Citrus Bigarrade Atkinsons Gold Medal Sprezzatura 768 Аrs Amandi Melvita Lime Le Labo Orange Discrete Lush Day of the Dead