Marki » I-K » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Vision Sport Jaguar dla mężczyzn

Vision Sport Jaguar dla mężczyzn

Vision Sport Jaguar dla mężczyzn Zdjęcia Vision Sport Jaguar dla mężczyzn Zdjęcia Vision Sport Jaguar dla mężczyzn Zdjęcia

Vision Sport marki Jaguar to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Vision Sport został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dominique Preyssas. Nutami głowy są pomarańcza, cytryna i różowy pieprz; nutami serca są lawenda, jaśmin i neroli; nutami bazy są cedr, paczula, piżmo i ambra.

Pomarańcza Cytryna Różowy pieprz

Lawenda Jaśmin Neroli

Cedr Paczula Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vision Sport by Jaguar.

Vision Sport Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jaguar Vision Sport, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jaguar Vision Sport, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vision Sport marki Jaguar. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vision Sport marki Jaguar reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - kwiatowo - piżmowe
Christian Dior Dune Chloe Chloe Collection 2005 Creed Green Irish Tweed Carolina Herrera 212 Men Splash Fresh Cannabis Santal Nautica Latitude Longitude Yves Saint Laurent L`Homme Yves Saint Laurent design by Jean Nouvel Canali Canali Men Prestige Neil Morris Clear Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Amoureux 6 Jovan Jovan Musk for Men Corine de Farme Eros Hot