Marki » I-K » aromatyczne « Grupy

Jaguar for Men Jaguar dla mężczyzn

Jaguar for Men Jaguar dla mężczyzn

Jaguar for Men Jaguar dla mężczyzn Zdjęcia Jaguar for Men Jaguar dla mężczyzn Zdjęcia

Jaguar for Men marki Jaguar to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Jaguar for Men został wydany w 1988 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dominique Preyssas. Nutami głowy są pomarańcza, lawenda, nuty zielone, mandarynka, liść czarnej porzeczki, bazylia, grejpfrut, anyż, bergamotka i tymianek; nutami serca są cyklamen, gałka muszkatołowa, goździk (roślina), gardenia, cynamon, jaśmin, kminek, szałwia, róża, geranium i jodła; nutami bazy są skóra, drzewo sandałowe, fasolka tonka, ambra, paczula, piżmo, mech dębowy, wanilia, cedr, tytoń i paproć.

Pomarańcza Lawenda Nuty zielone Mandarynka Liść czarnej porzeczki Bazylia Grejpfrut Anyż Bergamotka Tymianek

Cyklamen Gałka muszkatołowa Goździk (roślina) Gardenia Cynamon Jaśmin Kminek Szałwia Róża Geranium Jodła

Skóra Drzewo sandałowe Fasolka tonka Ambra Paczula Piżmo mech dębowy Wanilia Cedr Tytoń Paproć

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jaguar for Men by Jaguar.

Versace L'Homme
Nautica Voyage
Bogart

Jaguar for Men Recenzje Perfum

mimozka
mimozka

Niesamowite bogactwo nut zapachowych. Otwarcie dosyć suche, ostre, świdrujące, przeszywające mój nos, ale z upływem czasu pachnidło cudnie rozwija się. Zanika szorstkość mchu zmieszanego z geranium, szałwią, lawendą (co nie znaczy, że nuty te nie są wyczuwalne) i do głosu dopuszczone są składniki lżejszego kalibru: ambra, gardenia, wanilia.
Przez cały czas trwania zapachu wyczuwalny jest tytoń. To on nadaje ton Jaguarowi.
Parametry użytkowe bardzo dobre.
Polecam.

artplast
artplast

O wersji z 2013 roku jako jedynej, którą testowałem przez kilka dni mogę powiedzieć, że jest bardzo mocna o dobrej projekcji oraz trwałości. Wyczuwamy przede wszystkim geraniol z tytoniem, liście czarnej porzeczki, bergamotkę, isoeugenol (jakby mocny ylang ylang) i inne składniki w minimalnych ilościach, kompozycja ta nie ma w sobie zupełnie żadnej słodyczy, jest niezaprzeczalnie męska, ostra i zdecydowana. Będzie pasowała tylko na chłodniejsze dni poniżej 15-tu stopni, przy wyższych temperaturach sprawia niemiłe wrażenie przytłaczania użytkownika oraz otoczenia.

Kokos ;)
Kokos ;)

Klasyczny zielony Jaguar , to nie żaden kompakt z silnikiem diesla i 8 poduszkami powietrznymi , tylko 285 konna bestia , z skórzanymi fotelami i wnętrzem wypełnionym aromatem papierosów i męskiej ostrej woni. Kierowca to typowy umięśniony macho , któremu lepiej nie taranować drogi.

Otwarcie to prawdziwe bezlitosne doznanie - ostre ziołowe , wraz z wytrawną pomarańczową otoczką. Dalej zapach ewolułuje w kierunku sporej ilości nut leśnych na czele z mchem dębowym oraz jodłą, aż po skórzaną tytoniową bazę wyraźnie podbitą aromatem cielesnych nut zwierzęcych. Zielony Jaguar , to prawdziwy zapach samca alfa zamknięty w klasycznym prostym flakonie, wykończonym drewniany korkiem stylizowanym na gałkę biegów. Jest to kompozycja obowiązkowa do poznania dla każdego , prawdziwego faceta. Zwykłe trędowate dziewczyny , będą uciekać w popłochu, jednak prawdziwe kobiety powinny same przyklejać się do nosiciela tego olfaktorycznego arcydzieła ;)

Krzysiek Krawczyk
Krzysiek Krawczyk

To kolejny Jaguar w mojej kolekcji. Od razu powiem, że cudowny zapach. Bogaty, rozpoczynający się prawdziwą ferią cytrusów i nut zielonych, które wprowadzają taki "nastrój" świeżości, lekkości, wibrującego, pozytywnego samopoczucia. Delikatnie łączą się nucie serca ze słodkimi akcentami kwiatowymi i osiadając już bardziej przy skórze przeobrażają się w pyszną, wytworną bazę osnutą wokół ambry, piżma i wanilii. Trwałość "jaguarowa", czytaj- świetna!

Beata Maria
Beata Maria

Znakomity zapach. bogactwo składników bktóre nie kłocą się ze sobą a harmonijnie dopełniają. Lawenda i liśc czarnej porzeczki urzeka na poczatku, później zgrabnie wychodzą na scenę przyprawy i natychmiast dołaczają do nich w swoistej kolejności nuty zielone, drzewne i mszyste. Jest też specyfika tonki oraz abry. fantastycznie uklada się na skórze. Dla meżczyzn od 35 roku życia. Sądzę,że wiele pań nie pogardzi tym zapachem. Poręczny flakon który kojarzy mi się z Polo.

Piotrek007
Piotrek007

Jaguar for men przenosi nas do lat osiemdziesiątych, gdzie luksusem była skóra, płyty winylowe i garnitury od Armaniego.

Byłem wniebowzięty kiedy pierwszy raz zacząłem testować ten zapach, ponieważ ilość nut na nadgarstku przyprawiała o ból głowy a poprawne wyodrębnienie poszczególnych linii było nie lada wyzwaniem. Jednak po dłuższych testach (trwających ponad tydzień) wydaje mi się, że udało mi się w pełni ogarnąć wielkość tego wytwornego kota.

W kompozycji góruje tytoń, mech i skóra. Pierwszy kontakt to wręcz przeszywający nozdrza niesamowicie intensywny zapach wilgotnego mchu, który potrzebuje chwili aby ustąpić miejsca dwóm pozostałym nutom. Jednak to trio pozostaje do ostatniej minuty spędzonej na ciele nosiciela, a udaje się to nawet przez 11-12h !! Co chwilę mamy przeplatanie się nut które niekiedy powracają w różnym obrębie czasowym. W ten sposób można często wyczuć tutaj pomarańczę, bazylię, drzewo sandałowe i dodające niesamowitej elegancji jodłę i gałkę muszkatołową. Połączenie jest tak wyszukane, iż śmiem nazwać go idealnym dodatkiem do garnituru. Z racji długiej trwałości, możemy tu poczuć jeszcze różę, piżmo, anyż, cedr i odrobinę waniliowo-cynamonowej słodkości.

Wszystko to brzmi to fascynująco i zachęcająco, jednak jak większość zapachów, ten też ma pewien mankament. Niestety jest nim odbiorca, tu mężczyzna ok. 40stki wzwyż !

Men to niewątpliwie kultowy zapach swojej epoki. Nie dziwi zatem fakt, iż sprzedał się w milionach sztuk na całym świecie.
Osobiście uważam tego Jaguara za jedną z najbardziej wyszukanych kompozycji jakie dane mi było ostatnio testować. Mocny, wyrazisty, męski, wręcz "kipiący testosteronem" !! Przypadł mi do gustu dopiero po oswojeniu się z całością, jednak zapadnie w myślach na bardzo długi czas. Zdecydowanie jest to ta pozycja, której 5-10ml postawię w ciemnym miejscu i wyjmę na spotkanie z wujkiem-cwaniakiem. Niech go przytłoczy, niech go zauroczy i zamknie jego jadaczkę na czas choćby jednego rodzinnego spotkania.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jaguar Jaguar for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jaguar Jaguar for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jaguar for Men marki Jaguar. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jaguar for Men marki Jaguar reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lalique Encre Noire Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Bentley Bentley for Men Intense Calvin Klein Obsession for Men Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Lalique Lalique White Montale Red Vetyver Versace Dreamer Mirato Malizia Uomo Vetyver Chanel Antaeus Dolce&Gabbana D&G Salvador Dali Salvador Dali Pour Homme Guerlain Heritage Eau de Toilette Moschino Uomo? Calvin Klein Eternity For Men Givenchy Givenchy Gentleman Carolina Herrera 212 Men Davidoff Zino Davidoff Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme