Marki » I-K » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Jaguar Woman Ivory Edition Jaguar dla kobiet

Jaguar Woman Ivory Edition Jaguar dla kobiet

kakaowy

Jaguar Woman Ivory Edition marki Jaguar to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Jaguar Woman Ivory Edition został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Vincent Schaller. Nutami głowy są grejpfrut, mandarynka i czarna porzeczka; nutami serca są osmantus, jaśmin i frezja; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, wanilia i meksykańska czekolada.

Grejpfrut Mandarynka Czarna porzeczka

Osmantus Jaśmin Frezja

Piżmo Drzewo sandałowe Wanilia Meksykańska czekolada

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jaguar Woman Ivory Edition by Jaguar.

Jaguar Woman Ivory Edition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jaguar Jaguar Woman Ivory Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jaguar Jaguar Woman Ivory Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jaguar Woman Ivory Edition marki Jaguar. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jaguar Woman Ivory Edition marki Jaguar reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Lolita Lempicka Caprice Amarena Hard Candy Hard Candy Eau Jeune Eau Jeune Rock'n Love Demeter Fragrance HOTKISS Girly Girl Elizabeth Arden 5th Avenue Style Krigler Subtle Orchid 10 Corine de Farme M'zelle Ananas Chantilly Gale Hayman Delicious Amber Revlon Reflections Pamela Anderson Malibu Day Michel Germain Sexual Blush Stacked Style Rococo Rouge