Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Jaguar Woman Jaguar dla kobiet

Miałem: 2

wodny
Jaguar Woman Jaguar dla kobiet Zdjęcia

Jaguar Woman marki Jaguar to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Jaguar Woman został wydany w 2004 roku. Jaguar Woman stworzyli Bernard Ellena i Maurice Roucel. Nutami głowy są mandarynka, czerwona porzeczka i arbuz; nutami serca są piwonia, lilia wodna i jaśmin wielkolistny; nutami bazy są białe piżmo, drzewo sandałowe, ambra i drzewo kaszmirowe.

Mandarynka Czerwona porzeczka Arbuz

Piwonia Lilia wodna Jaśmin wielkolistny

Białe piżmo Drzewo sandałowe Ambra Drzewo kaszmirowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jaguar Woman by Jaguar.

Jaguar Woman Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jaguar Jaguar Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jaguar Jaguar Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jaguar Woman marki Jaguar. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jaguar Woman marki Jaguar reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jennifer Lopez Live Luxe Escada Rockin' Rio Givenchy Eau de Givenchy Oriflame Air Estée Lauder Azuree Soleil Eau Fraiche Skinscent Oilily Muse Cathy Guetta Pink Power By Kilian Prelude to Love Fresh Strawberry Flowers Jardin de France Diamondra O Boticario Linda Corine de Farme Ternata