Marki » I-K » drzewno - przyprawowe « Grupy

Jaguar Prestige Jaguar dla mężczyzn

Jaguar Prestige Jaguar dla mężczyzn

Jaguar Prestige marki Jaguar to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Jaguar Prestige został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dominique Preyssas. Nutami głowy są gruszka, bergamotka, sycylijska cytryna, włoska mandarynka i grejpfrut; nutami serca są gałka muszkatołowa, kolendra, liść brzozy, różowy pieprz, lawenda, Żywica jodłowa, pieprz i kardamon; nutami bazy są cywet, drzewo sandałowe, madagaskarska wetyweria, paczula, piżmo, cedr virginia, fasolka tonka, mech i brazylijskie drzewo różane.

Gruszka Bergamotka Sycylijska cytryna Włoska mandarynka Grejpfrut

Gałka muszkatołowa Kolendra Liść brzozy Różowy pieprz Lawenda Żywica jodłowa Pieprz Kardamon

Cywet Drzewo sandałowe Madagaskarska wetyweria Paczula Piżmo Cedr Virginia Fasolka tonka Mech Brazylijskie drzewo różane

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jaguar Prestige by Jaguar.

Jaguar Prestige Recenzje Perfum

Krzysiek Krawczyk
Krzysiek Krawczyk

To mój czwarty Jaguar. Ładny. Choć po nazwie oczekiwałem mega bomby, trzęsienia ziemi nie ma, ale jest fajnie. Dużo przypraw i dominująca nuta drzewna są ze sobą tak ładnie wymieszane i skomponowane, że zapach jest bardzo przyjemny i nowoczesny a na dodatek nie ma w nim żadnych niepotrzebnych zgrzytów. Wszystko współgra. Cytrusy, zioła, piżmo, drewno sandałowe i cedr. W otwarciu dominują owoce i choć potem dołącza do nich mieszanka ziół, to ich aromat pozostaje wyczuwalny właściwie do końca. Z ziół dominuje ostry kardamon i aromatyczna kolendra- pieprz jest tu podany w bardzo małej, marginalnej ilości i nie odgrywa znaczącej roli. Baza jest ciepła i drzewna- piżmo, drewno sandałowe, cedr. Jest też najbardziej bliskoskórna. Ogólna trwałość bdb, ale projekcja w porównaniu do trzech innych Jaguarów, które mam (Excellence Intense, Classic, Fresh Energy) najbardziej stonowana, najłagodniejsza. To idealny zapach na służbowe ważne wyjścia- szkolenia, konferencje- wyczuwalny, ale nie irytujący otoczenia, zdecydowany i męski, ale subtelny. Bardzo dobry!

Jaguar Prestige by Jaguar 4.00 out of 5 based on 4 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jaguar Jaguar Prestige, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jaguar Jaguar Prestige, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jaguar Prestige marki Jaguar. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jaguar Prestige marki Jaguar reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Salvatore Ferragamo Subtil Pour Homme Cartier Declaration Essence Limited Edition Esteban Colere d`Epices Montblanc Starwalker Comme des Garcons Comme des Garcons Series 8 Guerrilla: Guerrilla 1 Geoffrey Beene Bowling Green Julian Rouas Versailles Charriol Charriol Homme Sport Vero Profumo onda eau de parfum Kesling Be Bop Lush The Smell of Freedom Zara Il Homme