Marki » I-K » orientalno - drzewne « Grupy

Jaguar Marc II Jaguar dla mężczyzn

Jaguar Marc II Jaguar dla mężczyzn

Miałem: 2

Jaguar Marc II Jaguar dla mężczyzn Zdjęcia

Jaguar Marc II marki Jaguar to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Jaguar Marc II został wydany w 1995 roku. Nutami głowy są bergamotka i mandarynka; nutą serca jest paczula; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, ambra i fasolka tonka.

Bergamotka Mandarynka

Paczula

Piżmo Drzewo sandałowe Ambra Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jaguar Marc II by Jaguar.

Jaguar Marc II Recenzje Perfum

Roq
Roq

A ja chętnie pozbyłem się tego Jaguara, bo nie chciałem pachnieć, jak prawdziwy mężczyzna.
To znaczy, ten typ "prawdziwości" mi nie odpowiada.
Pachniałem jak deska rozdzielcza starego Jaguara, a nie każdy lubi pachnieć, jak deska rozdzielcza starego Jaguara.
Te tony barokowego piżma i paczuli sprawiły, że poczułem, że zamiast dżinsów powinienem wdziać na siebie sztuczkowe spodnie i melonik.
Angielski klimacik ten zapach ma, ale bardziej go widzę na dziadku, niż na sobie...
Miłośnicy klasycznych zapachów i męskości w stylu wczesnego Burta Reynolds'a będą wniebowzięci. Ja spasowałem... :)

Paweł Stasina
Paweł Stasina

Zapach prawdziwego mężczyzny szkoda, że nie można go nigdzie kupić.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jaguar Jaguar Marc II, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jaguar Jaguar Marc II, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jaguar Marc II marki Jaguar. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jaguar Marc II marki Jaguar reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Cartier Santos de Cartier Naomi Campbell Sunset Yves Rocher Voile d'Ambre Ted Lapidus Altamir Kenzo Peace Al Haramain Perfumes Mukhamria Maliki Penhaligon`s Hammam Bouquet Karl Lagerfeld Kapsule Woody Nicole Miller Nicole Miller for Men Sonoma Scent Studio Tabac Aurea Odin 01 Nomad CnR Create Aquarius for Men