Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Yin Imperial Jacques Fath dla kobiet

Yin Imperial Jacques Fath dla kobiet

Yin Imperial marki Jacques Fath to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są czarna porzeczka, grejpfrut i frezja; nutami serca są piwonia, magnolia i brzoskwinia; nutami bazy są ambra, piżmo i mleko kokosowe.

Czarna porzeczka Grejpfrut Frezja

Piwonia Magnolia Brzoskwinia

Ambra Piżmo Mleko kokosowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Yin Imperial by Jacques Fath.

Yin Imperial Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jacques Fath Yin Imperial, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jacques Fath Yin Imperial, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Yin Imperial marki Jacques Fath. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Yin Imperial marki Jacques Fath reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Giorgio Beverly Hills Wings Jean Patou Un Amour de Patou Hilary Duff Wrapped With Love Ormonde Jayne Osmanthus Jeanne Arthes Lovely Sweet Sixteen Sarah Horowitz Parfums What Comes From Within: Beauty Art of Scent - Swiss Perfumes Bergduft No 2 Blauer Enzian Love Passport Piece of Peace Perry Ellis 18 Daisy Fuentes Dianoche Passion Bath and Body Works Orange Sapphire Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 3 Ribes Rubrum