Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Yin Imperial Jacques Fath dla kobiet

Yin Imperial Jacques Fath dla kobiet

kokosowy

Yin Imperial marki Jacques Fath to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są czarna porzeczka, grejpfrut i frezja; nutami serca są piwonia, magnolia i brzoskwinia; nutami bazy są ambra, piżmo i mleko kokosowe.

Czarna porzeczka Grejpfrut Frezja

Piwonia Magnolia Brzoskwinia

Ambra Piżmo Mleko kokosowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Yin Imperial by Jacques Fath.

Yin Imperial Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jacques Fath Yin Imperial, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jacques Fath Yin Imperial, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Yin Imperial marki Jacques Fath. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Yin Imperial marki Jacques Fath reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Luciano Soprani D Luciano Soprani Oscar de la Renta So de la Renta Donna Karan DKNY Be Delicious Kisses Lanvin Jeanne Lanvin Novae Plus Violet Miss Caty Cat Hollister Socal Guerlain Insolence Eau Glacee DL & Co Timeless: Lily of the Valley Pocket Watch Crabtree & Evelyn India Hicks Island Nights Jean Charles Brosseau Fleurs d`Ombre Jasmin Lilas Anthousa Fig & Vetiver Zara Zara Femme