Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Les Folies de Fath Jacques Fath dla kobiet

Les Folies de Fath Jacques Fath dla kobiet

lekko korzenny
Les Folies de Fath Jacques Fath dla kobiet Zdjęcia Les Folies de Fath Jacques Fath dla kobiet Zdjęcia

Les Folies de Fath marki Jacques Fath to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Les Folies de Fath został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są różowy pieprz, czarna porzeczka, gruszka, bergamotka i liczi; nutami serca są irys, kwiat pomarańczy, róża i pieprz; nutami bazy są kadzidło, paczula, drzewo sandałowe, wanilia i piżmo.

Różowy pieprz Czarna porzeczka Gruszka Bergamotka Liczi

Irys Kwiat pomarańczy Róża Pieprz

Kadzidło Paczula Drzewo sandałowe Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Les Folies de Fath by Jacques Fath.

Les Folies de Fath Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jacques Fath Les Folies de Fath, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jacques Fath Les Folies de Fath, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Les Folies de Fath marki Jacques Fath. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Les Folies de Fath marki Jacques Fath reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Anna Sui Secret Wish Magic Romance Nina Ricci Les Belles de Ricci Liberte Acidulee Sweet Years Funny Days Oriflame Volare Spring Flower Parfum Lacoste Dream of Pink The Body Shop Aztique Victoria`s Secret Very Sexy Now 2008 Victoria`s Secret Sexy Little Thing Best Company Best Company Ebba Los Angeles Miss Marisa Tropical s.Oliver Superior Yves Rocher Folies de Saisons Ivresse d'Ete