Marki » I-K » orientalno - drzewne « Grupy

Fath Pour L`Homme Jacques Fath dla mężczyzn

Fath Pour L`Homme Jacques Fath dla mężczyzn

Fath Pour L`Homme marki Jacques Fath to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Fath Pour L`Homme został wydany w 1998 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Gillotin. Nutami głowy są cedr, bergamotka, grejpfrut, mięta i cytrusy; nutami serca są róża, malina, fiołek, lawenda, nuty kwiatowe i przyprawy; nutami bazy są ambra, paczula, fasolka tonka, olibanum, piżmo i nuty drzewne.

Cedr Bergamotka Grejpfrut Mięta Cytrusy

Róża Malina Fiołek Lawenda Nuty kwiatowe Przyprawy

Ambra Paczula Fasolka tonka Olibanum Piżmo Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fath Pour L`Homme by Jacques Fath.

Fath Pour L`Homme Recenzje Perfum

Robert Urbańczyk
Robert Urbańczyk

brdzo zmysłowy,pobudzjacy moją męską wyobrażnię i aktywność zapach,powoduje,że czuję się komfortowo w pracy,towarzysko i podczas seksu.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jacques Fath Fath Pour L`Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jacques Fath Fath Pour L`Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fath Pour L`Homme marki Jacques Fath. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fath Pour L`Homme marki Jacques Fath reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin 2006 Jacomo Jacomo de Jacomo Zirh Corduroy Donna Karan Cashmere Mist Luxe Diesel Only The Brave Music Animation DSH Perfumes Oude Arabique Rasasi Jaish Loriblu Sensual Seduction Man I Profumi di Firenze Ambra del Nepal Teufels Kuche Patchouly Incubus Dorin Un Air d’Arabie Musk Thierry Mugler Show Collection A*Men Bracelet de Force