Marki » I-K » szyprowe « Grupy

Ellipse Jacques Fath dla kobiet

Ellipse Jacques Fath dla kobiet

Ellipse Jacques Fath dla kobiet Zdjęcia

Ellipse marki Jacques Fath to szyprowe perfumy dla kobiet. Ellipse został wydany w 1972 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, mandarynka, tuja, kolendra, piołun, galbanum, sosna, ylang-ylang, róża, jaśmin, irys, wiciokrzew, gałka muszkatołowa, wetyweria, labdanum, paczula, cedr, mech dębowy i piżmo.

Bergamotka Mandarynka Tuja Kolendra Piołun Galbanum Sosna Ylang-ylang Róża Jaśmin Irys Wiciokrzew Gałka muszkatołowa Wetyweria Labdanum Paczula Cedr Mech dębowy Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ellipse by Jacques Fath.

Ellipse Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jacques Fath Ellipse, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jacques Fath Ellipse, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ellipse marki Jacques Fath. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ellipse marki Jacques Fath reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowe
M. Micallef Avant-Garde Miller Harris Terre de Bois Jardin de France Chypre Sarah Horowitz Parfums Perfect Chypre Lanvin Monsieur Lanvin Animale Animale biehl parfumkunstwerke mb02 Roberto Capucci R de Capucci Ralph Lauren Polo Crest Floris JF Jean Patou Invitation Emilio Pucci Vivara (1965)