Marki » I-K » orientalno - kwiatowe « Grupy

Eau de Fath Jacques Fath dla kobiet

Eau de Fath Jacques Fath dla kobiet

Eau de Fath Jacques Fath dla kobiet Zdjęcia

Eau de Fath marki Jacques Fath to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Eau de Fath został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Raphael Haury. Nutami głowy są mandarynka, różowy pieprz, frezja, czarna porzeczka, aksamitka, tangeryna i białe kwiaty; nutami serca są kwiat afrykańskiej pomarańczy, heliotrop i lilia; nutami bazy są irys, benzoes, Żywica, piżmo i hibiskus.

Mandarynka Różowy pieprz Frezja Czarna porzeczka Aksamitka Tangeryna Białe kwiaty

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Heliotrop Lilia

Irys Benzoes Żywica Piżmo Hibiskus

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Fath by Jacques Fath.

Fath de Fath

Eau de Fath Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jacques Fath Eau de Fath, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jacques Fath Eau de Fath, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Fath marki Jacques Fath. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Fath marki Jacques Fath reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Celine Dion Always Belong Bijan Bijan Black Women Leonard Balahe Molyneux Quartz Pure Red MDCI Parfums Enlevement au Serail Viktor&Rolf Flowerbomb Pink Sparkle Roger & Gallet Amande Persane Eau Fraiche Parfumee Rasasi Al Lulu Al Aswad Iceberg Universe Smell Bent Monaco-Dependant Ulric de Varens Isa Jeanne Arthes Love Generation Rock