Marki » I-K » drzewne « Grupy

Witness Jacques Bogart dla mężczyzn

Witness Jacques Bogart dla mężczyzn

Witness marki Jacques Bogart to drzewne perfumy dla mężczyzn. Witness został wydany w 1992 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dominique Preyssas. Nutami głowy są aldehydy, pomarańcza, dzięgiel, kolendra, lawenda, bazylia, bergamotka i cytryna; nutami serca są miód, goździk (roślina), cynamon, jodła balsamiczna, jaśmin, róża i geranium; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, paczula, piżmo, benzoes, mech dębowy, wanilia, kadzidło, cedr i styraks.

Aldehydy Pomarańcza Dzięgiel Kolendra Lawenda Bazylia Bergamotka Cytryna

Miód Goździk (roślina) Cynamon Jodła balsamiczna Jaśmin Róża Geranium

Drzewo sandałowe Ambra Paczula Piżmo Benzoes mech dębowy Wanilia Kadzidło Cedr Styraks

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Witness by Jacques Bogart.

Witness Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jacques Bogart Witness, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jacques Bogart Witness, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Witness marki Jacques Bogart. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Witness marki Jacques Bogart reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewne
Escada Escada pour Homme Light Silver Edition Police Police Naked Pour Homme Yves Saint Laurent M7 Fresh Carlos Santana Carlos Santana for Men Comptoir Sud Pacifique Barbier des Isles Lorenzo Villoresi Vetiver Ocean Pacific Ocean Pacific for Men Donna Karan Essence Wenge Gendarme 7 Sinful Scents Lust Susanne Lang Tamboti Wood Keiko Mecheri Genie des Bois Alyssa Ashley Essence de Patchouli