Marki » I-K » drzewno - aromatyczne « Grupy

Mam: 2 Chcę: 1

agarowy
skórzany
One Man Show Oud Edition Jacques Bogart dla mężczyzn Zdjęcia

One Man Show Oud Edition marki Jacques Bogart to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, One Man Show Oud Edition został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są bergamotka, galbanum i czerwony tymianek; nutami serca są przyprawy, geranium i agar (oud); nutami bazy są papirus, paczula i skóra.

Bergamotka Galbanum Czerwony tymianek

Przyprawy Geranium Agar (oud)

Papirus Paczula Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about One Man Show Oud Edition by Jacques Bogart.

One Man Show Oud Edition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jacques Bogart One Man Show Oud Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jacques Bogart One Man Show Oud Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum One Man Show Oud Edition marki Jacques Bogart. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu One Man Show Oud Edition marki Jacques Bogart reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Emanuel Ungaro Apparition Homme Paris Hilton Paris Hilton for Men Otto Kern Cycle Estée Lauder Pleasures Intense for Men Jean Paul Gaultier Monsieur Eau du Matin Tom Tailor Ocean for Men Jardin de France Eau boisee Avon Just Play for Him Compagnia Delle Indie Vetyver DSH Perfumes Seven Teufels Kuche Messiah LR Terminator