Marki » I-K » aromatyczno - fougere « Grupy

One Man Show Gold Edition Jacques Bogart dla mężczyzn

One Man Show Gold Edition Jacques Bogart dla mężczyzn

cynamonowy

One Man Show Gold Edition marki Jacques Bogart to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. One Man Show Gold Edition został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są mandarynka, czerwone jabłko, anyż, fiołek i kwiat afrykańskiej pomarańczy; nutami serca są lawenda, geranium, goździk (przyprawa) i cynamon; nutami bazy są nuty drzewne, francuskie labdanum, ambra i piżmo.

Mandarynka Czerwone jabłko Anyż Fiołek Kwiat afrykańskiej pomarańczy

Lawenda Geranium Goździk (przyprawa) Cynamon

Nuty drzewne Francuskie labdanum Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about One Man Show Gold Edition by Jacques Bogart.

1 Million
Lapidus Pour Homme

One Man Show Gold Edition Recenzje Perfum

arti
arti

Krótko i na temat.Kapitalna woda za śmieszne pieniądze(49zł).Tak dobrze czytacie 49zł.Dla mnie od samego początku do ostatniego tchnienia zapach wyśmienity.Gęsty,wytrawny,cały czas zmieniający się.Jego odbiór jest inny wiosną i latem i inny jesienią i zimą,ale zawsze doskonały.I ta końcówka po wieczornym pryśnicu -piękny cynamon połączony z ambrą i piżmem.Mogą z nim konkurować tylko wielcy Polo,Farenhait,Safari,Aramis,i.t.p.Ale i tak OMS GE miażdży ich ceną.

artplast
artplast

Wspaniała wysoce skoncentrowana kompozycja zawierająca w sobie jabłko (dla mnie niestety, gdyż jako wielbiciel zapachów staromodnych nie lubię kompozycji męskich z jabłkiem), fiołek, szarą ambrę, żywicę labdanum, goździk i inne. Jest to niezaprzeczalnie męski zapach pasujący dla każdej grupy wiekowej mężczyzn. Projekcja i trwałość na skórze znakomita, na ubraniu ponadprzeciętna. Szkoda, że produkcję zaczęto i ukończono w roku 2011-tym, ale zrozumiałe, bo kompozycja ta przytłoczyłaby wszelkie inne rozreklamowane jak 1 Million itp, które pod względem jakości są tylko namiastką One Man Show Gold Edition.

Krzysiek Krawczyk
Krzysiek Krawczyk

Co nas nie zabije to nas wzmocni- mówi przysłowie. To absolutna kwintesencja opinii o tym zapachu. Jeśli lubicie jazdę bez trzymanki na diabelskim młynie i puszczanie pawi pod płotem to nie czytajcie dalej tylko kupujcie w ciemno. Ja jestem w trakcie otrząsania się po pierwszym razie :-) Otwarcie jest straszne i jeśli znacie specyficzną woń maści ichtiolowej (takiej na czyraki) to to jest właśnie to, niestety nie da się nie ścisnąć nosa palcami. Jest jabłko, ale daleko mu do tego z "Signature" Avonu, bo to jabłko nadgnite, które na dodatek fermentuje w kompocie z wiśni i wyrzuconych na tyły marketu cytrusów, rzecz jasna zepsutych. Jak przetrwacie pierwsze 20 minut to przeżyjecie i możecie zaryzykować (jak ja) wyjście z tym zapachem na sobie do pracy. Reakcje: "O Boże...", "O Matko!", "What the fuck?!" itp. Słowem- wzbudza emocje i nie pozostawia obojętnym. Po pół godzinie zaczyna się słodzenie, ale takie, że macie wrażenie, że pijecie posłodzoną co najmniej pięcioma łyżeczkami cukru herbatę u babci z dodatkiem soku z pigwy. Brrrr... Do tego dochodzi jeszcze woń szarlotki obsypanej cynamonem i... naftaliny z otwieranej przez babcię szafy... Ale jeśli wytrzymaliście te tortury, to przygotujcie się na nagrodę- baza jest ładna i choć słodzi już na całego, to kremowe piżmo otoczone aromatycznymi nutami drzewnymi, wśród których od razu wyczujecie drzewo sandałowe sprawiają, że zapach da się polubić. Podobno prawdziwego mężczyznę poznaje się nie po tym jak zaczyna, ale jak kończy, więc... One Man Show Gold Edition ma jedną niepodważalną cechę- zaletę- trwałość jest niesamowita (na opakowaniu mamy informację, że woda jest wysoce skoncentrowana) i projekcja również. Ogon ciągnie się na kilka kilometrów i miałem wrażenie, wracając po pracy tą samą drogą, że gdybym zamknął oczy to węch zaprowadziłby mnie do domu bezsprzecznie (mino, że upłynęło prawie 9 godzin). Mieszkanie pachnie, kocura chodzi i prycha bo wciąż jeszcze od rana czuć TEN zapach. Nie zdecyduję się polecić bo każdy musi się zmierzyć z nim sam na sam. Na pewno nie wyrzucę, ale nie odważę się ponownie "ubrać" go do pracy :-)

pawelota
pawelota

Bardzo bogata kompozycja, podobna do Lapidus Pour Homme.
Całkowicie inna od swego poprzednika One Man Show Bogart.Wyczuwalne jabłka, anyż, cynamon i mandarynka, oraz ciężkie francuskie labdanum. Ekstremalnie męska w stylu oldschoolowym pomimo dodania nowocześniejszych nut. Dla wielbicieli Kouros YSL, blisko temu zapachowi również do Lapidus Pour Homme Black Extreme. Mroczna, tajemnicza i wieczorowa. Świetna jakość do ceny. Najtrwalsza woda z jaką miałem styczność około 30 godzin, a projekcja zabójcza. Dla wielbicieli najciemniejszych zapachów w klasycznym stylu.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jacques Bogart One Man Show Gold Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jacques Bogart One Man Show Gold Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum One Man Show Gold Edition marki Jacques Bogart. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu One Man Show Gold Edition marki Jacques Bogart reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent Kouros Loewe Esencia pour Homme Aramis Aramis Antonio Puig Quorum Geoffrey Beene Grey Flannel Oscar de la Renta Oscar de la Renta Pour Lui Bentley Bentley for Men Intense Jacques Bogart One Man Show Ted Lapidus Lapidus Pour Homme Cerruti 1881 Men Guy Laroche Drakkar Noir L`Occitane en Provence Eau des Baux Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Christian Dior Dior Homme Intense Gucci Gucci Pour Homme II Giorgio Armani Armani Eau Pour Homme Burberry London for Men Halston Halston Z14 Hermes Terre d'Hermes Azzaro Azzaro pour Homme