Marki » I-K » szyprowe « Grupy

One Man Show Jacques Bogart dla mężczyzn

One Man Show Jacques Bogart dla mężczyzn

One Man Show marki Jacques Bogart to szyprowe perfumy dla mężczyzn. One Man Show został wydany w 1980 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Roger Pellegrino. Nutami głowy są dzięgiel, kminek, galbanum, bazylia, bergamotka i brazylijskie drzewo różane; nutami serca są labdanum, gałka muszkatołowa, przyprawy, goździk (roślina), paczula, jaśmin, wetyweria, róża, igły sosnowe i geranium; nutami bazy są skóra, drzewo sandałowe, fasolka tonka, ambra, kokos, wanilia, mech dębowy, cedr, styraks i kastoreum.

Dzięgiel Kminek Galbanum Bazylia Bergamotka Brazylijskie drzewo różane

Labdanum Gałka muszkatołowa Przyprawy Goździk (roślina) Paczula Jaśmin Wetyweria Róża Igły sosnowe Geranium

Skóra Drzewo sandałowe Fasolka tonka Ambra Kokos Wanilia Mech dębowy Cedr Styraks Kastoreum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about One Man Show by Jacques Bogart.

Black O Man
Versace L'Homme
Quorum

One Man Show Recenzje Perfum

Roma
Roma

To pachnidlo intrygowalo mnie od dawna, bo jest smiesznie tanie przy swietnej jakosci, rewelacja, jego probke dal mi Adam:-)
Woda trzyma sie blisko ciala. Testuje na sobie, ale D. tez sie bardzo podoba, mowi, ze jego ojciec dostal kiedys cos podobnego od kumpla z zagranicy;-)
Poczatek jest typowo meski: to szorstkie ziola: dziegiel i kminek podbite palisandrem, ale niekoniecznie akurat tak sie zaczyna, bo mozliwosci jest wiecej, zawsze bowiem cos innego wspolgra razem. Jesli akurat trafie na te nuty, wiem, ze to zapach mezczyzny, bo reszta skladnikow kobieca moze byc bez problemu... Las, igliwie, ziemia, slonce... A facet, ktory go nosi lubi lazic po lasach, kocha nature, wedrowanie daje mu wolnosc.
Kompozycja jest moze i prosta, ale idealnie wymieszana: nuty ukazuja sie i zmieniaja dosc predko, a na pewno niespodziewanie, nie jest wiec nudno, choc to stonowane pachnidlo i nie dla mlodziezy, ja wiem, te zapachy natury sa moze troche zbyt oklepane, znane, ale przeciez nie zmienia to faktu, ze piekne, choc banalne - jak zachod slonca.
Kalejdoskop nut non-stop wiruje... i zmienia sie zapach - czuje przepiekne kadzidlo - w to mi graj!
Da sie wyczuc wszystkie skladniki, ktore tu sa: przyprawy, slodkie, tajemnicze, miodowe labdanum... bergamotke, kokos i lekko slodkie kwiaty. A oprocz suchosci galki muszkatolowej, czuje tez wilgotnosc lisci, igliwia, a nawet asfalt (dla chcacego, nic trudnego;-]) i me ukochane zywice, ale chyba najbardziej kocham w nich wlasnie kadzidlo i skore..
Woda jest sympatyczna, nieprzyzwoicie wprost tania, ciekawa, grzechu pozadania warta. Spokojna, taka raczej codzienna. Mnie uwodzi, bo lubie ten rodzaj pachnidel - naturalny, zywy, zmienny, typowo meski, czuje w nim nawet tyton;-)
A ze jest jeszcze limitowana wersja zapachu: One Man Show Gold Edition i choc ma inny sklad, to podobno jest nawet ciekawsza od wersji klasycznej i na pewno ja kupie rowniez.

blueberry
blueberry

Z perspektywy kobiety lubiącej starodawne, klasyczne kompozycje perfumowe w rozsądnej cenie, One Man Show jest zdecydowanie przyjemną wodą, którą wolę poczuć od mężczyzn tysiąckroć bardziej aniżeli fatalnie przebrzmiałe drogeryjne wynalazki typu Adidas, Hattric czy STR8.
Nie wyczuwam w nim żadnego szczególnie chemicznego ani plastikowego składnika, wszystko układa się w całkiem spójną, czyścioszkowatą kompozycję szyprową, ale pamiętam, że dużo czasu upłynęło zanim zaczęłam doceniać tę propozycję Bogarta na mężu, aż w końcu mnie ujęła. Zapach jest bajecznie trwały, od rana do wieczora - mimo skromnej aplikacji - potrafi snuć się za użytkownikiem.
Dobry do biura, na co dzień, choć osobiście bardziej jeszcze podoba mi się limitowana wersja One Man Show Gold Edition.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jacques Bogart One Man Show, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jacques Bogart One Man Show, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum One Man Show marki Jacques Bogart. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu One Man Show marki Jacques Bogart reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Aramis Aramis Oscar de la Renta Oscar de la Renta Pour Lui Chanel Antaeus Guerlain Guerlain L'Homme L'Eau Boisée Hermes Elixir des Merveilles Yves Saint Laurent Rive Gauche pour Homme Yves Saint Laurent Opium Yves Saint Laurent Kouros Hugo Boss Boss Number One Van Cleef & Arpels Van Cleef & Arpels pour Homme Van Cleef & Arpels Midnight in Paris Salvador Dali Salvador Dali Pour Homme Pierre Balmain Carbone de Balmain Bijan Bijan Men Versace Gianni Versace Hermes Terre d'Hermes Antonio Puig Quorum Givenchy Givenchy Gentleman Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Eau Extreme Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme