Marki » I-K » aromatyczno - zielone « Grupy

Eau Fresh Jacques Bogart dla mężczyzn

Eau Fresh Jacques Bogart dla mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 1

Eau Fresh marki Jacques Bogart to aromatyczno - zielone perfumy dla mężczyzn. Eau Fresh został wydany w 1993 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dominique Preyssas. Nutami głowy są galbanum, anyż, estragon, cytryna amalfi, mandarynka, grejpfrut i ananas; nutami serca są lawenda, jaśmin, geranium, rozmaryn, gałka muszkatołowa, kolendra i konwalia; nutami bazy są wetyweria, paczula, mech dębowy i sosna.

Galbanum Anyż Estragon Cytryna Amalfi Mandarynka Grejpfrut Ananas

Lawenda Jaśmin Geranium Rozmaryn Gałka muszkatołowa Kolendra Konwalia

Wetyweria Paczula Mech dębowy Sosna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau Fresh by Jacques Bogart.

Eau Fresh Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jacques Bogart Eau Fresh, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jacques Bogart Eau Fresh, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau Fresh marki Jacques Bogart. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau Fresh marki Jacques Bogart reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - zielone
Guerlain Aqua Allegoria Anisia Bella Bruno Banani Bruno Banani Man Liz Claiborne Claiborne Sport Liz Claiborne Curve for Men Gant Gant Summer Creed Chevrefeuille Demeter Fragrance Always Calm Demeter Fragrance Cannabis Flower Demeter Fragrance New Zealand Demeter Fragrance Grass Truefitt & Hill Grafton CB I Hate Perfume Memory of Kindness