Marki » I-K » orientalno - fougere « Grupy

De Viris Jacques Bogart dla mężczyzn

De Viris Jacques Bogart dla mężczyzn

De Viris marki Jacques Bogart to orientalno - fougere perfumy dla mężczyzn. De Viris został wydany w 1982 roku. Nutami głowy są opoponaks i tangeryna; nutami serca są hiacynt, nuty zielone i reseda; nutami bazy są drzewo kaszmirowe, cyklamen i nektarynka.

Opoponaks Tangeryna

Hiacynt Nuty zielone Reseda

Drzewo kaszmirowe Cyklamen Nektarynka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about De Viris by Jacques Bogart.

De Viris Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jacques Bogart De Viris, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jacques Bogart De Viris, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum De Viris marki Jacques Bogart. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu De Viris marki Jacques Bogart reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Jil Sander Background Versace Dreamer Iceberg Iceberg Effusion Man Salvador Dali Salvador Dali Pour Homme Otto Kern Signature Men Nobile 1942 Aqua Nobile MDCI Parfums Invasion Barbare Arrogance Arrogance Uomo Grossmith Phul - Nana Chevignon Forever Mine Into The Legend for Men Bond No 9 Cooper Square Jeanne Arthes Ice Breaker