Marki » I-K » orientalno - fougere « Grupy

De Viris Jacques Bogart dla mężczyzn

De Viris Jacques Bogart dla mężczyzn

De Viris marki Jacques Bogart to orientalno - fougere perfumy dla mężczyzn. De Viris został wydany w 1982 roku. Nutami głowy są opoponaks i tangeryna; nutami serca są hiacynt, nuty zielone i reseda; nutami bazy są drzewo kaszmirowe, cyklamen i nektarynka.

Opoponaks Tangeryna

Hiacynt Nuty zielone Reseda

Drzewo kaszmirowe Cyklamen Nektarynka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about De Viris by Jacques Bogart.

De Viris Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jacques Bogart De Viris, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jacques Bogart De Viris, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum De Viris marki Jacques Bogart. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu De Viris marki Jacques Bogart reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Hermes Equipage Lancome Hypnôse Homme Puma Jamaica Man Amouage Jubilation for Men Mauboussin Mauboussin Homme Mila Schön Mila Schön Lui Otto Kern Signature Men Yves Saint Laurent Jazz Prestige Opus Oils Divine: Eros Regency Cosmetics Jade East Jacques Bogart Arabian Nights Ortigia Sicilia Ambra Nera