Marki » I-K » drzewno - szyprowe « Grupy

Bois de Vetiver Jacques Bogart dla mężczyzn

Bois de Vetiver Jacques Bogart dla mężczyzn

dymny

Bois de Vetiver marki Jacques Bogart to drzewno - szyprowe perfumy dla mężczyzn. Bois de Vetiver został wydany w 1982 roku. Nutami głowy są cytryna, bergamotka i kolendra; nutami serca są lawenda, cynamon, goździk (przyprawa), mirra, korzeń irysa i wetyweria; nutami bazy są mech dębowy, drzewo sandałowe, piżmo, olibanum i skóra.

Cytryna Bergamotka Kolendra

Lawenda Cynamon Goździk (przyprawa) Mirra Korzeń irysa Wetyweria

mech dębowy Drzewo sandałowe Piżmo Olibanum Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bois de Vetiver by Jacques Bogart.

Bois de Vetiver Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jacques Bogart Bois de Vetiver, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jacques Bogart Bois de Vetiver, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bois de Vetiver marki Jacques Bogart. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bois de Vetiver marki Jacques Bogart reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - szyprowe
Gianfranco Ferre Pontaccio 21 Paco Rabanne XS Extreme Chanel Antaeus Serge Lutens Santal Blanc L`Artisan Parfumeur Timbuktu Montana Montana Homme Nautica Nautica Hermes Hermessence Vetiver Tonka Bond No 9 H.O.T. Always Alain Delon Iquitos Coty Stetson Rich Suede Kiton Kiton Men