Marki » I-K » « Grupy

Bogart Pour Homme Jacques Bogart dla mężczyzn

Bogart Pour Homme Jacques Bogart dla mężczyzn

Bogart Pour Homme marki Jacques Bogart to perfumy dla mężczyzn. Bogart Pour Homme został wydany w 2004 roku. Bogart Pour Homme stworzyli Maurice Roucel i Norbert Bijaoui. Nutami głowy są lawenda i bergamotka; nutami serca są kwiat pomarańczy, konwalia i róża; nutami bazy są fasolka tonka, paczula, piżmo, mech dębowy i cedr.

Lawenda Bergamotka

Kwiat pomarańczy Konwalia Róża

Fasolka tonka Paczula Piżmo mech dębowy Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bogart Pour Homme by Jacques Bogart.

London for Men
Surrender
TL Pour Lui

Bogart Pour Homme Recenzje Perfum

artplast
artplast

Jeśli chodzi o parametry techniczne (trwałość i projekcja), to kompozycja genialna w b.atrakcyjnej cenie co do jakości. Natomiast jeśli chodzi o zapach, to również niezaprzeczalnie męska kompozycja, lecz dla tych, którzy lubią słodkie eleganckie wonie bez nut korzenno-ziołowo-piżmowych. Jako, że tutaj rzeczywiście czujemy syntetyczną słodką wiśnię wraz z kwiatem pomarańczy, Tonką i alkoholem. Jest to kompozycja odpowiednia do eleganckiego stroju, najlepiej garnituru dedykowana dojrzałym mężczyznom na wyższym stanowisku lub też okazjonalnie. Dla mnie jako wielbiciela staromodnych męskich woni ta kompozycja nie jest odpowiednia, więc sprzedałem przetestowany flakon.

samuel
samuel

Jesli ktos ma ochote na bol glowy,to zapraszam do wyprobowanie tego zapachu,wszystkim innym nie polecam.
Kompozycja bardzo syntetyczna,duszaca,ciezka.
Reasumujac..tragedia.

pawelota
pawelota

Przeczytałem o tym zapachu tyle pochlebnych recenzji, a to klapa przez duże K. Tak syntetycznego produktu nie wachałem nigdy. Bób tonka i pomarańcza to główny składnik tego ulepka na początku. Bogart właściwie robi zapachy oparte na bób tonka i jeszcze na kilku tanich składnikach i tylko miesza je w innych proporcjach. Dlatego Bogart Pour Homme na początku przypomina mi Altamir Lapidusa( to ten sam koncern perfumeryjny), potem wyraźna nuta konwalii i róży bardzo zbliża zapach do Bogart One Men Show, aby na końcu akcenty drzewne zbliżyły go do hybrydy Lapidus Pour Homme i Lapidus Black Extreme. Ta wisienka którą się wiele osób zachwyca (jakby likier wiśniowy)to wielka ulepkowa tragedia. Jedynie coś na kształt tytoniu przyciągnęło na chwile moją uwagę,lecz wszytko razem to bezguście; sztuczne i tanie składniki, osłodzone do bólu. Najgorszy zapach ze stajni Bogarta, chyba niestety najtrwalszty i najmocniejszy.

Johnny Tetris
Johnny Tetris

Zapach pełen sprzeczności. Tani, jak dziewoja z bułgarskim akcentem patrolująca pobocze drogi. Nazwa może się kojarzyć, co najwyżej z 'opiekunem' owej panny. Perfum raczej rzadko kupowany. Flakon w stylistyce Art Deco. Prezentuje się naprawdę nieźle na półce. Dorzućmy do tego jeszcze całkiem przyzwoitą trwałość, na mojej skórze 6 - 7h po tradycyjnych 4 aplikacjach. A ponad tym wszystkim wyraźnie wyczuwalny aromat, uwaga - wiśni. Oczywiście sama wisienka jest równie naturalna, jak opalenizna Oliviera Janiaka, ale jednak jest wyczuwalna nawet dla kogoś, dla kogo szczytem estetycznych doznań w tej materii, jest spryskanie się La Rive w najbliższym supermarkecie.
Przyznam, że były to pierwsze perfumy, które nie wywołały we mnie żadnych pozytywnych uczuć. To rzecz jasna nie znaczy, że są złe. Jednak to nie moja bajka. Może kiedyś jak już będę bardzo stary, usiądę w fotelu, zapalę fajkę. Wezmę na kolana wnuczka i opowiem mu o pewnym zacnym człowieku, który do ich kupna mnie namówił. I postaram się, aby moje wypowiedzi nie zawierały jedynie inwektyw... może.
Jacques Bogart na dzień dobry zaproponował mi nieco mdłą i nudną podróż przez lawendę, wanilię i piżmo. Po kilkunastu minutach od użycia, wszystko zaczyna się zlewać z pozostałymi składnikami czego efektem jest wiśnia. Jak to zrobili? Nie wiem. Udało się jednak.
Kompozycja zapachowa nie rozmontowała mnie na czynniki pierwsze. Wyrazista projekcja i dobra trwałość to atut. Sam zapach jest stosunkowo ciężki. Za ciężki na lato czy wiosnę. Jednak w chłodne dni, podobnie jak np. kardamon ( tu akurat go nie ma ), wiśniowa smuga z pewnością ładnie dopasuje się do właściciela.
Rekomendacja? Chyba raczej nie. No chyba, że ma to być prezent dla statecznego pana. Z pewnością perfum nie będzie się podobał każdemu. Porównania do Eau Savage Extreme czy Kourosa z którymi się spotkałem są według mnie całkowicie nieuzasadnione. W każdym razie, mój JB prawie nietknięty, powędrował jako prezent dla teścia ( … )

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jacques Bogart Bogart Pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jacques Bogart Bogart Pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bogart Pour Homme marki Jacques Bogart. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bogart Pour Homme marki Jacques Bogart reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gucci Envy for Men Emanuel Ungaro Ungaro pour L'Homme III Gucci Gucci Pour Homme II Oscar de la Renta Oscar de la Renta Pour Lui Yves Saint Laurent Rive Gauche pour Homme Ralph Lauren Polo Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Eau Extreme Yves Saint Laurent Kouros Guerlain Guerlain L'Homme L'Eau Boisée Hermes Terre d'Hermes Givenchy Givenchy Gentleman Tom Ford Tobacco Vanille Chanel Antaeus Olivier Durbano Cristal de Roche (Rock Crystal) Bentley Bentley for Men Intense Chanel Egoiste Gucci Gucci pour Homme Lalique Lalique Pour Homme Equus Olivier Durbano Black Tourmaline Guerlain Heritage Eau de Toilette