Marki » I-K » orientalno - fougere « Grupy

Arabian Nights Jacques Bogart dla mężczyzn

Arabian Nights Jacques Bogart dla mężczyzn

Arabian Nights marki Jacques Bogart to orientalno - fougere perfumy dla mężczyzn. Arabian Nights został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są petitgrain, kardamon i kminek; nutami serca są paczula i nuty drzewne; nutami bazy są wetyweria, piżmo, mech dębowy i cedr virginia.

Petitgrain Kardamon Kminek

Paczula Nuty drzewne

Wetyweria Piżmo Mech dębowy Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Arabian Nights by Jacques Bogart.

Arabian Nights Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jacques Bogart Arabian Nights, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jacques Bogart Arabian Nights, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Arabian Nights marki Jacques Bogart. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Arabian Nights marki Jacques Bogart reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Cerruti CerrutiSi Giorgio Armani Armani Attitude Police Wings Pour Homme Amouage Jubilation for Men Mauboussin Mauboussin Homme Bijan Bijan Men Liz Claiborne Mambo for Men Mila Schön Mila Schön Lui Fragrances of Ireland Patrick Jo Malone Amber & Lavender Amouage The Library Collection Opus II Black Phoenix Alchemy Lab Dorian