Marki » I-K » orientalno - drzewne « Grupy

Rockin Memphis Jacques Battini dla mężczyzn

Rockin Memphis Jacques Battini dla mężczyzn

Rockin Memphis Jacques Battini dla mężczyzn Zdjęcia Rockin Memphis Jacques Battini dla mężczyzn Zdjęcia

Rockin Memphis marki Jacques Battini to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Rockin Memphis został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są bergamotka, cytryna, granat i dzikie jagody; nutami serca są czerwone jabłko, kadzidło, fasolka tonka i skóra; nutami bazy są cedr, paczula, wetyweria i wanilia.

Bergamotka Cytryna Granat Dzikie jagody

Czerwone jabłko Kadzidło Fasolka tonka Skóra

Cedr Paczula Wetyweria Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rockin Memphis by Jacques Battini.

Rockin Memphis Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jacques Battini Rockin Memphis, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jacques Battini Rockin Memphis, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rockin Memphis marki Jacques Battini. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rockin Memphis marki Jacques Battini reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Christian Dior Dune Jil Sander Jil Al-Rehab Naseem Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Avignon Avon Derek Jeter Driven Black Marc O`Polo Marc O`Polo Midsummer Man Zirh Corduroy Serge Lutens Feminite du Bois Estée Lauder Pleasures Sandalwood Amber Splash D.S. & Durga Smoked Amber Donna Karan Cashmere Mist Liquid Nude Azzaro Azzaro Duo Men