Marki » I-K » aromatyczno - fougere « Grupy

Black Jacques Battini dla mężczyzn

Black Jacques Battini dla mężczyzn

wodny
Black Jacques Battini dla mężczyzn Zdjęcia Black Jacques Battini dla mężczyzn Zdjęcia

Black marki Jacques Battini to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Black został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są cytrusy, nuty przyprawowe i nuty wodne; nutami serca są nuty drzewne i nuty kwiatowe; nutami bazy są ambra, wanilia i piżmo.

Cytrusy Nuty przyprawowe Nuty wodne

Nuty drzewne Nuty kwiatowe

Ambra Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Black by Jacques Battini.

Black Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jacques Battini Black, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jacques Battini Black, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Black marki Jacques Battini. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Black marki Jacques Battini reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Dolce&Gabbana D&G Cerruti Cerruti Pour Homme Yves Saint Laurent Kouros Cologne Sport Nautica Nautica Competition Calvin Klein Eternity Summer for Men 2008 Yardley English Lavender Bond No 9 Chez Bond Histoires de Parfums 1725 Aramis Surface April Aromatics Third Eye Chakra Oil N10Z Intense TEN by Intense Adolfo Dominguez Adolfo Dominguez