Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Silences Purple Jacomo dla kobiet

Silences Purple Jacomo dla kobiet

Silences Purple marki Jacomo to kwiatowe perfumy dla kobiet. Silences Purple został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są plumeria, mandarynka i frezja; nutami serca są gardenia, jaśmin i gardenia tahitańska; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka, ambra, paczula i wetyweria.

Plumeria Mandarynka Frezja

Gardenia Jaśmin Gardenia tahitańska

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Ambra Paczula Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Silences Purple by Jacomo.

Dior Addict
Dior Addict Eau de Parfum

Silences Purple Recenzje Perfum

Rozterka
Rozterka

Zapach nieco przypomina Addicta , chociaz wydaje się mniej elegancki, byc może przez delikatne owocowe nuty.
Zapach kwiatwo- drzewny , nieco duszny , słodki z wyraźnie waniliową nutą
Tutaj waniliia nie jest podana, na innych stronach jednak występuje w składzie.
W tle pobrzmiewa lekka nuta gożdzików i nadaje mu nieco orientalny charakter.
Na chłodniejsze dni. Trwałośc dobra.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jacomo Silences Purple, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jacomo Silences Purple, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Silences Purple marki Jacomo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Silences Purple marki Jacomo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Burberry Burberry Brit Escada Escada Sport  Country Weekend Yves Rocher Cantate Escada Escada Collection Cacharel Gloria Cacharel Eau de Eden Britney Spears Midnight Fantasy Tom Ford Tobacco Vanille Christian Dior Dolce Vita Mario Valentino Eau D'Essence Roccobarocco Mouse Serge Lutens Bois Oriental Montale Royal Aoud Bond No 9 Chinatown By Kilian Liaisons Dangereuses Givenchy Amarige Naomi Campbell Mystery Ghost Ghost Avon Far Away Exotic Cacharel LouLou