Marki » I-K » szyprowe « Grupy

Paradox for Men Jacomo dla mężczyzn

Paradox for Men Jacomo dla mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 1

tropikalny

Paradox for Men marki Jacomo to szyprowe perfumy dla mężczyzn. Paradox for Men został wydany w 1999 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christine Nagel. Nutami głowy są mandarynka, bazylia, mango, pomelo, pieprz i nuty zielone; nutami serca są miód, cedr, kardamon i mangostan; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, piżmo, mech dębowy, wanilia i wetyweria.

Mandarynka Bazylia Mango Pomelo Pieprz Nuty zielone

Miód Cedr Kardamon Mangostan

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo mech dębowy Wanilia Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Paradox for Men by Jacomo.

Paradox for Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jacomo Paradox for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jacomo Paradox for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Paradox for Men marki Jacomo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Paradox for Men marki Jacomo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowe
Bill Blass Basic Black Jean Couturier Coriandre Mark Buxton English Breakfast Patyka Chypre biehl parfumkunstwerke mb02 Lancome Trophee Roxana Illuminated Perfume GreenWitch CB I Hate Perfume Under the Arbor Creed Vintage Tabarome Gianfranco Ferre GFF Uomo Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Paper & Cotton Black Phoenix Alchemy Lab Banded Sea Snake