Marki » I-K » drzewno - przyprawowe « Grupy

Paradox Green for Men Jacomo dla mężczyzn

Paradox Green for Men Jacomo dla mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 1

Paradox Green for Men Jacomo dla mężczyzn Zdjęcia

Paradox Green for Men marki Jacomo to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Paradox Green for Men został wydany w 2003 roku. Nutami głowy są liść czarnej porzeczki, liść fiołka, bergamotka i cytryna; nutami serca są gałka muszkatołowa, pieprz, czerwone jagody, brazylijskie drzewo różane i kardamon; nutami bazy są fasolka tonka, piżmo, drzewo gwajakowe, mech dębowy i cedr.

Liść czarnej porzeczki Liść fiołka Bergamotka Cytryna

Gałka muszkatołowa Pieprz Czerwone jagody Brazylijskie drzewo różane Kardamon

Fasolka tonka Piżmo Drzewo gwajakowe Mech dębowy Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Paradox Green for Men by Jacomo.

Paradox Green for Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jacomo Paradox Green for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jacomo Paradox Green for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Paradox Green for Men marki Jacomo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Paradox Green for Men marki Jacomo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Lancome Miracle Homme Giorgio Armani Armani Mania Acqua di Biella Baraja La Perla Touch Grigio Perla Ulric de Varens Hot! Fragrances Brown Avon Ironman Ted Lapidus Black Soul Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds He Limited Edition Indult Reve En Cuir M. Micallef Aoud Guerlain Chamade Pour Homme Jeanne Arthes Boum Pour Homme