Marki » I-K » orientalno - kwiatowe « Grupy

Paradox Green Jacomo dla kobiet

Paradox Green Jacomo dla kobiet

cynamonowy

Paradox Green marki Jacomo to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Paradox Green został wydany w 2003 roku. Nutami głowy są mandarynka, fiołek, pieprz i bergamotka; nutami serca są cynamon, ylang-ylang i róża; nutami bazy są ambra, drzewo sandałowe, piżmo, wanilia i cedr.

Mandarynka Fiołek Pieprz Bergamotka

Cynamon Ylang-ylang Róża

Ambra Drzewo sandałowe Piżmo Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Paradox Green by Jacomo.

Paradox Green Recenzje Perfum

Karioka
Karioka

Dostałam wiosną ten zapach w prezencie i nigdy bym nie przypuszczała, że ktoś może go zakwalifikować do grupy orientalno-kwiatowej. Tu orientu nie ma w ogóle. W bardzo ładnej i niebanalnej butelce zamkniety jest zapach już bardziej banalny, ale bezsprzecznie ładny. Jak dla mnie jest kwiatowo- przyprawowo-waniliowy. Oprócz kwiatów wyraźnie wyczuwam wanilię i cedr. Zapach raczej na dzień. Fajnie się go używa wiosna i latem - z zimą mu raczej nie po drodze. Bardzo dobra trwałość.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jacomo Paradox Green, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jacomo Paradox Green, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Paradox Green marki Jacomo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Paradox Green marki Jacomo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kenzo Summer by Kenzo Estée Lauder Tuscany Per Donna Elizabeth Taylor Diamonds and Emeralds Kenzo Flower by Kenzo Summer Fragrance 2006 Renato Balestra Diamante Oleg Cassini Cassini Viktor&Rolf Flowerbomb La Vie En Rose Christina Aguilera Christina Aguilera by Night Chanel Les Exclusifs de Chanel Cuir de Russie Calvin Klein Euphoria Eau de Toilette Joaquin Cortes 24k Woman Bath and Body Works Dark Kiss