Marki » I-K » orientalno - drzewne « Grupy

Jacomo for Men Jacomo dla mężczyzn

Jacomo for Men Jacomo dla mężczyzn

Mam: 3 Chcę: 1

Jacomo for Men marki Jacomo to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Jacomo for Men został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Mathilde Bijaoui. Nutami głowy są cedr, pieprz i liść ananasa; nutami serca są gałka muszkatołowa, kawa, papryczka pimento i Śliwka; nutami bazy są fasolka tonka, ambra i wetyweria.

Cedr Pieprz Liść ananasa

Gałka muszkatołowa Kawa Papryczka pimento Śliwka

Fasolka tonka Ambra Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jacomo for Men by Jacomo.

So Fever Him
U by Ungaro Fever for Him

Jacomo for Men Recenzje Perfum

ryszard
ryszard

Jak dla mnie za słodki, trwałość też taka sobie, ogólnie bez rewelacji.

Krzysiek Krawczyk
Krzysiek Krawczyk

Kiedy otworzyłem dziś buteleczkę i powąchałem zapach od razu się ucieszyłem :-) Toz to przecież U by Ungaro Fever, mój ulubiony zapach z Avon. Przydymione nuty drzewno-korzenno-świeże w bazie osnute na ambrze i wetiwerze. Zapach który uwielbiam! Od razu też pokusiłem się o test nadgarstkowy obu- prawa dłoń- Ungaro Fever, lewa- Jacomo. Początek testu- godz. 16.00. Psik- oba zapachy pachną identycznie, Ungaro jest nieco bardziej przygaszony, Jacomo intensywny. Po godzinie nie można ich odróżnić od siebie, pachną dalej mocno... Godz.22.00 Ungaro pachnie dalej nutami korzenno-drzewno-tytoniowymi, Jacomo zaczyna "słodzić", już czuć różnicę w obu, Ungaro coraz mniej wyczuwalny, Jacomo pachnie nadal mocno. Godz.24.00- Jacomo pachnie nadal mocno, nadal słodko-piżmowo, Ungaro ledwie wyczuwalny, ale nadal nie przestaje być "tytoniowy", nie zalatuje słodyczą. Kończę test, jak dla mnie oba zdały na 5. Cieszę się, że odkryłem Jacomo i że zastąpi on Fevera, którego nie ma już w ofercie Avon. To bardzo dobry zapach. Nie męczy. Polecam!

Jacomo for Men by Jacomo 4.50 out of 5 based on 4 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jacomo Jacomo for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jacomo Jacomo for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jacomo for Men marki Jacomo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jacomo for Men marki Jacomo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Fendi Theorema Uomo Serge Lutens Vetiver Oriental Ellen Tracy Ellen Tracy L`Artisan Parfumeur Voleur de Roses Miller Harris L`Air de Rien Lorenzo Villoresi Alamut Comptoir Sud Pacifique Nomaoud Jacques Fath Yang Imperial DSH Perfumes Jitterbug for Men Avon Outspoken by Fergie Lolita Lempicka Minuit Noir Dorin Un Air d’Arabie Musk